reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Rosnące brzuszki

Mrowa - WOW ale duży brzuszek i patrząc na to że między nami jest tylko 11 dni to mój jest malusi :zawstydzona/y:
Ile Ty masz latek (o ile można zapytać)?? Bo z buźki wyglądasz faktycznie jak siostra Melci a nie jak mama :-D:-D:-D
(mi zawsze dodawali lat:wściekła/y:)
Heh wkleję w najbliższym czasie nową fotkę i wypnę się specjalnie żeby był większy (jak nie wierzycie że o są aktulane foty):baffled:
 
reklama
a o dowód cię przy stoisku monopolowym nie proszą?;-)mnie ostatnio dziewczyna poprosiła o dowód jak juz byłam w 4 miesiacu - zasmiałam się jej w twarz i powiediząłam że jej pokaże ten dowód jak mi za każdy rok powyzej 18 da jedną butelkę... zaczerwieniła się i zamkneła głupia - nie dość ze z drugim dzieckiem w drodze (że drugie to nei mogła wiedzieć- ale brzuch widziała) to jeszcze 25 - latke z niepełnoletnią pomyliła...:dry:
 
a o dowód cię przy stoisku monopolowym nie proszą?;-)mnie ostatnio dziewczyna poprosiła o dowód jak juz byłam w 4 miesiacu - zasmiałam się jej w twarz i powiediząłam że jej pokaże ten dowód jak mi za każdy rok powyzej 18 da jedną butelkę... zaczerwieniła się i zamkneła głupia - nie dość ze z drugim dzieckiem w drodze (że drugie to nei mogła wiedzieć- ale brzuch widziała) to jeszcze 25 - latke z niepełnoletnią pomyliła...:dry:
oj nie raz sie zdarzyło że mnei pytali ale dopiero jak miałam dowód ;-)
wcześneij jak nei miałm 18-tki to sprzedawali bez problemu:-D
 
no pieknie kupowałas alkohol przed 18 :p:p ale szczerze to mnie przed 18 nawet dzien przed zapytali o dowód a od kad miałam juz dowód nikt zupełnie nikt ;-) ale w sumie mam starsza siostre to zawsze nam mowia ze ja jestem ta starsza :p
 
hmmm jakos mnie to nie zraza :D:D Ja do grzecznych tez nie nalezałam i nie należe ale to stare dzieje teraz trzeba zaczac byc dobra mamusia :p:p
 
reklama
Mrowa brzuszek dorodny jak na taka drobniuta osobke - wow...:-) A wygladasz rzeczywiscie mlodziutko i bardzo ladnie:-)
 
Do góry