reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Mrowa - chyba jak gdzieś wchodzisz to najpierw brzuszek a potem Ty :-D. Wcale nie widać po Tobie, że wiele przytyłaś - dalej wyglądasz drobnicowato tylko brzuszek duży! :tak:

ps. mamy takie same sweterki chyba ;-)
 
reklama
no mrówa!brzuszek jak sie patrzy a pupa jak była mała tak jest:tak:;-)cos mi się wydaje że z Gizą wiedziecie prym jesli chodiz o rozmiar brzuszka - i obie wyglądacie super!
 
Mrówa wow!!!!!!:szok::-D:-D Ale rozmiar!!!! :tak::tak: Jesteś tydzień przede mną
ale wyprzedzasz mnie znacznie!!;-);-) Tyle tylko że u Ciebie to chyba tylko brzuch urósł???? Bo innych powiększonych części nie widzę!!!:-D:-D
 
No powiem,że tak porównując Weroniki brzusio i Mrówy,chciałoby się powiedzieć,że chyba Weronika kantuje i wkleja zdjęcia z 29-30 tc,a Mrówa się tak ustawia,że optycznie brzuch robi się większy :szok::szok::szok:
 
Weronika, Mrowa - rzeczywiście różnica w wielkości waszych brzuszkó jest oszałamiająca, co nie oznacza że któraś wygląda gorzej wręcz przeciwnie - brzucholki piękniusie :tak::-)
Weronika a ty się nie zastanawiaj i ciesz sie że nie rośniesz za bardzo :-) skoro z Dzidzią wszystko super :-)
 
hehehe:-D:-D:-D:-D:-D
brzuszek wiem ze mam duży a przytyłam aż 19kg:-pw piątek ide do gina to sie moze okazac ze jest tego troche wicej;-):-D
Ninja ja kupowałam w H&M;-)
 
reklama
Do góry