reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Mrowa -Super brzuszek, pewnie duzy chlopak w nim mieszka :tak: U mnie tez nic nie widac tylko brzuch.

Mi tez kazdy mowi ze wygladam bardzo mlodo tak na 16 lat. Mi sie wydaje ze normalne wygladam tylko niska jestem. Ale porownac mnie do tych wielkich Amerykanek innych takicj podobnych co tu zamieszkuja :-) to one maja z 16 lat a wygladaja jak stare baby.
Ale mi to nigdy nie przeszkadzalo ze ludzie mysleli ze jestem duzo mlodsza, ale teraz w ciazy jestem taka nerwowa i strasznie mnie denerwuje jak jestem gdzies na zakupach a ludzie sie obracaja i zagladaja za mna i pewnie sobie mysla ze taka gowniara i z brzuchem. Ostatnio to nawet zwrucilam jednej babie uwage bo juz nie moglam wytrzymac jak sie gapi i poprostu zapytalam jej czy ma jakies pytanie do mnie czy cos ze tak zaglada i jej sie glupio zrobilo i poszla
 
ja i Zuzia 34 tydzień:-)


 

Załączniki

  • Zdjęcie022.jpg
    Zdjęcie022.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 56
  • Zdjęcie028.jpg
    Zdjęcie028.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 48
Darina bardzo zgrabny brzuszeczke cud miód i orzeszki:-)
no i ja tez przyłaczam sie do pytanka gdzie buźka?/
 
reklama
oj nie raz sie zdarzyło że mnei pytali ale dopiero jak miałam dowód ;-)
wcześneij jak nei miałm 18-tki to sprzedawali bez problemu:-D

Hahaha miałam tak samo. Raz się mi babka zapytała jak kupowałam piwko (a nie miałam jeszcze 18-stki) i raz jak już miałam chyba coś 20 albo 21, to tak rykłam śmiechem (a było to w sobotni, ciepły wieczór w markecie pełnym ludzi) aż się babie głupio zrobiło. Na pół gęby się śmiałam (a koledzy za mną kładli się po kasie) "że jak ja się cieszę, że ktoś mi dał mniej niż 18! Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję .... i proszę bardzo dowód" jak jej dałam to nawet nie spojrzała taka była czerwona :-D:-D:-D


Darina - a brzunio śliczny i bardzo pokaźny :)
 
Do góry