reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
no weronika a nie zauwazyłaś ostatnio zastoju wagi?ile masz teraz na plusie - chyba malutko,co? bo tak nei widze żeby ci gdzies przesadnie przybyło:tak:
 
weronika-super brzusio:-) i fakt nie ma roznicy.
A co do braku brzusia to jak urodzilam arusia to po 3 miesiacach jak widzialam laski z brzusiami to mi sie zachcialo 2 i postanowilam ze jak bedzie mial roczek to zrobimy sobie drugiego no i jest:-):-):-) mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie bo chcialam zawsze 2 dzieci;-)
 
ja w wydaniu xxx ;-):sorry2::-p
1001774om6.jpg


1001787qx4.jpg


1001781vn5.jpg
 
reklama
Weronika ja tez nie widze róznicy a tak w ogóle to wygladasz jakbys sie dobrze najadła;-)
Mrówa ale masz fajny ten bębenk i musze Ci powiedziec ze bardzo ładnie wygladasz a te kilka kilogramów wiecej....bardzo Ci z nimi ładnie i jestes teraz podona do mojej ulubionej kuzynki.Teraz wygladasz jak mamusia a nie jak siostra Melci:-)
 
Do góry