reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Kasiu jeszcze nie jest za pozno :tak:
ja swoje zaczelam od poczatku, brzuch plaski jak deska do 4-5 miesiaca ale mi sie ocywiscie wydawalo ze juz, juz widac ! no i ze jest ogromny :-D tak bardzo sie nie moglam doczekac duzego brzucha no i sie w koncu doczekalam
 
Kasiu iza super brzusie:tak:tez tak jak Iza mam sporo zdjec z tej ciązy (z poprzedniej raptem 3) ale w róznych pozycjach i raczej nie wyjdzie taki fajny zestawik:dry:
a wiecie co ostatnio zauwazyłam... od dwóch tygodni waga mi stoi w meisjcu i wydawało mi się że brzuch tez sie nie powieksza a tu niespodzianka - ZMIEJSZYŁ SIE o 2 cm!!!:szok:Łukasz mówi ze moze Marcelek inaczej sie ułozył ale sama nie wiem.Źle sie troszkę czuję mimo ze mały kopie jak rasowy piłkarz:sorry2:
 
Dziewczyny - śliczne brzuszki! :-)

Aż poszłam zmierzyć mój bębenek i ..... nadal 116 :confused:(nie pamiętam kiedy, chyba w grudniu mierzyłam ostatnio i też tyle było).
Jak wrócę od DR to też zrobie taki zestaw (o ile mi wyjdzie hiihi;-))
 
reklama
Do góry