reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
U nas mniej o 1cm moze dlatego ze byłam chora i mam taka zgae ostatnio az wymiotuje dlatego mniej jem:baffled:Ale mały/a bryka jak źrebaczek wiec chyba ok
Kasik , Iza sliczne te wsze brzuszki.Dzis mówiłam Jackowi ze jak urodze to chyba bede tesknic za mom brzuszkiem i ruchmi maluszka i ze szybko musimy robic 2gie Przeraził sie i powiedział,,Chyba oszalałas kobieto'':-);-):-);-)
 
hahahahahaha
moj tak samo zareagowal :-) teraz przy kazdej okazji mowi 'ahh taka szkoda, ze Dawidek bedzie jedynakiem' :-D:-D
-ze niby ja miewam takie humory i on drugiej ciazy by nie zniosl bez uszczerbku na zdrowiu :-) No ale ja sie nie martwie, mezus o tym nie wie ale to ja rzadze :cool2:
 
a wiecie że mi chyba tez będzie brakowac tego brzuszka (choć zawsze na jego punkcie miałam kompleksy):-) szczególnie jak widze jak sie rusza i choć czasami kopnie aż boli to i tak to miłe uczucie :-D
 
Ja tez lubie swój brzuszek mimo ze czesto na niego narzekam , że niemam w czytm isc bo taka wielka jestem :p Ale przyzwyczaiłam sie tdo tego jego skakania z boku na bok:-)
 
Ja też się zmartwiłam, jak przy cotygodniowym mierzeniu brzucha znów było 92 cm. Ale skoro Wam też się ostatnio obwody sie nie pozmieniały, to widać to normalne i nie ma sie czym przejmować. W sumie macica sie podnosi ku górze i dziecko inaczej sie rozkłada w brzuchu.
 
Obiecałam wkleić swoje fotki, ale nie znalazłam tych wcześniejszych :-( I tak jak patrze w sumie to niewiele mi się brzuchol zmienił za 10 tyg. (chyba że Wy to inaczej widzicie)
I tak idąc od lewej 22tc. - 25tc. - 26tc. - 32 tc.
 

Załączniki

  • 22_tydzie.JPG
    22_tydzie.JPG
    32,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 26tydz 7.12.jpg
    26tydz 7.12.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 19
  • 32tydzien.JPG
    32tydzien.JPG
    22,2 KB · Wyświetleń: 21
Weronikaa - no na zdjęciach to faktycznie ja za bardzo różnicy nie widzę - czyli wniosek jak dla mnie jest jeden, za to baaaardzo pozytywny - dzidzia sobie rośnie a tylko Tobie tłuszczyku ubywa :-D:-D:-D
 
reklama
Weronikaa - no na zdjęciach to faktycznie ja za bardzo różnicy nie widzę - czyli wniosek jak dla mnie jest jeden, za to baaaardzo pozytywny - dzidzia sobie rośnie a tylko Tobie tłuszczyku ubywa :-D:-D:-D
zgadzam sięz ninją!!!jak nam na tym etapie nie rosna nam brzuszki lub dzieje sie to wolniej to oznacza ze mimo wzostu dzidzi - niewątpliwego rpzecież - my nie magazynujemy tłuszczyku w nadmiarze:tak:jest to powód do radości,nie:tak::-D
 
Do góry