reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

dzieki za pochwaly mojej figury,chociaz ja czuje sie sloniowato.nooooo moze troche przesadzam ale do piorka mi daleko.
Ja tez nie jestem za zamykaniem watku,chociaz wkurza mnie to ze nie mozemy zagladac do innych.W ankiecie BB napisalam o tym,moze by udostepnili galerie tym ktoezy maja np 100 wyslanych postow?
 
reklama
KINDZIA100 - a ty widziałaś słonia? bo na tych twoich zdjęciach ja go nie widze:-)
przespałam 20 tydzień wkleje 25 więc juz nie długo

glitteryourway90d0b5c5vn7.gif
 
A to moje ostatnie zdjęcie. Dziś kończy mi się 24 tc. Nie wiem czemu poprzednie zdjęcia moje zniknęły:confused:. Może to było po tej awarii:confused:
 

Załączniki

  • .HPIM5060.JPG
    .HPIM5060.JPG
    449,9 KB · Wyświetleń: 41
Ninja- Oj zgdza się:-) Ma gdzie harcować. Ale się zastanawiam czemu on jest taki twardy czyżby mała była już taka duża czy mam tyle wód:confused::nerd:?

P.S. to ostatnie to zrobiłam dziś a to pierwsze tydzień temu i chyba nawet widzę małą różnicę w rozmiarze brzuszka:-D.
 
reklama
Do góry