reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Przyszła Mamusiu to nie koneicznie kwestia wielkosci dzidziolka - raczej masz duzo wód płodowych ale to tym lepiej:tak:cudnie wyglada ten twój brzunio:-)
 
no a to mój brzucho w 22tc;-)89 cm w najszerszym miesjcu i 6 kg na plusie
img0192wi9.jpg

i mniej udane z "profilu""
img0195hk4.jpg
 
no w cyckach to mam chyba po kilogramie:dry:zgrabna to ja byłam pół roku temu;-)ale dzieki za komplement - tez mi sie w sumie podoba jak wygląda moje ciało w tej ciąży:-p
 
a wczoraj sie dowiedizałam że w pepku mieści mi się 20 groszy:-DOli mi tam wsadziła monete jak sobie leżałam na kanapie przed TV;-)
 
reklama
mrowa- mi też zaczyna powolutku wychodzić na zewnątrz:-D. Na razie jest jeszcze lekko wepchnięty.

Nie wiem czy wy też tak macie, że zaczął się pojawiać cellulit na pośladkach:wściekła/y: i udach:wściekła/y:. Bo mi tak:wściekła/y::wściekła/y:. Mam nadzieję, że po ciąży zniknie. Stosuje krem na rozstępy i cellulit (AVON) i nawet masaże, ciepły i chłodny prysznic, a tu dalej jest.
Mam nadzieję, że to wynik zwiększonej tkanki na pośladkach i udach:confused:.
 
Do góry