reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Ojej ile brzuszków się pokazało:-D:-). Fajowo!!!

Skaba, ninja, Elip, remeny, Kindzia - Dziewczyny ale macie super brzusie!!!
 
Zauważyłam, że coraz więcej wątków ze zdjęciami brzuszków na innych miesiącach są zamknięte. Wiem, że u nas też była taka propozycja jakiś czas temu. Co wy o tym myślicie?
 
ja osobiscie sie wkurzałam jak trafiałam na zamkniete wątki:dry:może i maja rpawo do prywatnosci ale mnie sie chciało poogladac brzuszki i jak nie mogłam to mnie trafiało... wiec ja jestem przeciwna zamykaniu naszego wątku:-p
 
Kindzia - odkupiłaś się! :-D :-D:-D

niekat - ja też jestem przeciw zamkniętemu wątkowi, ale chciałabym aby była opcja, która uniemożliwiałaby pisanie na nim postów obcych osób.
 
reklama
Fajne macie brzuszki... Ja jeszcze zdjęć nie robiłam, ale chciałam się Wam pochwalić, że w końcu urósł mi troszkę brzuszek i mam już 84 cm! Mam nadzieję, że będzie już z tygodnia na tydzień większy. Byłam ostatnio na spotkaniu, na którym były już dzieciate pary i wszyscy mówili, że wogóle nie wyglądam na 5 miesiąc. Znowu zaczęłam się martwić, że coś jest nie tak, ale wieczorne kopniaczki nastrajają mnie bardziej optymistycznie.
 
Do góry