reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

renemy pieknie wyglądasz w ciazy - zdecydowanie ten stan ci słuzy a brzuszek zgrabniutki rosnie az miło popatrzeć:tak::-):sorry:
 
reklama
remeny - pięknie wyglądasz :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

mamy ten sam termin, chociaż suwaczki inaczej liczą :confused: - nie wiem dlaczego. Tak czy siak przez to możemy najlepiej porównywać brzuszki :-D
 
Sliczne macie brzuszki dziewczyny! takie zgrabiótkie!
Niewiem kiedy mi się uda zamiścic jakąś fotkę...a tak wogóle..to nie mam pewnie żadnej..



dev071pr___.png
 
elip, remeny ale fajne brzuszki :tak: No i już nikt się nie pomyli, bo wyglądają zdecydowanie ciążowo.
Jakoś w tej ciąży nie mam zdjęć brzuszka. No chyba, że wejdę w kadr synkowi ;-) Trzeba to w końcu nadrobić.
 
ale śliczne brzuszki:-):-):-) aż pozazdrościłam tych zdjęć i namówiłam męża, żeby się zabawił w fotografa.. a zatem przedstawiam efekty sesji zdjęciowej:

zaczęłam dzisiaj 23 tc




i brzych w pełnej odsłonie
 
reklama
Do góry