reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
90 cm to ja mialam daaawno,ale brzusio nie rosnie szybko,mam wrazenie ze stoi w miejscu i co jakis czas nadrabia do przodu.Chociaz maz twierdzi ze widac jak sie zmieniam :dry: pewnie dopiero po porodzie,jak bedziemy ogladac fotki z ciazy to bedziemy widziec roznice.
Jesli chodzi o trenowanie miesni brzucha przed ciaza a wielkosc brzuszka to jedna wielka bzdura.Ja trenowalam 5x w tygodniu po 1000 brzuszkow dziennie z obciazeniem 35 kg na brzuch wiec przy takim treningu do konca ciazy nic nie powinno widac,a ja juz od 2 miesiecy nosze ciezarowkowe spodnie.
Wkleje sie dziewczynki jutro,cyknie slubny fotki,jutro wrzuce.
Dobrej nocki
 
dziś mierzony brzuszek ma juz 89cm w najszerszym miejscu:tak:szybciutko rosnie coś;-)moze dziś pstryknie mi męzus pica to wkleim:laugh2: no ale waga szaleje - 5,5kg:eek:
 
A ja kolejny tydzień mam 82 w najszerszym miejscu.:-( Martwię się tym, choć lekarz po obmacaniu brzucha stwierdziła, że wszystko w porządku. No i po przyłożeniu ręki czułam kopniaczki, więc trochę się tym podbudowałam. Za tydzień mam USG i w końcu zobaczę czy wszystko jest ok.
 
Duzy brzuch - mama narzeka. Maly - tez zle. Nie dogodzi tym ciezarnym ;))) Byle młode bylo zdrowe :)))

Ciezarowki, macie sliczne brzuszki!
 
21 tc

ss850162fn2.jpg


ss850168kj1.jpg


ss850169vz2.jpg
 
No Elip - ale z Ciebie laska! Brzusio spory a talia osy!!! Szczególnie widać to na zdjęciu en face (jeżeli można to tak nazwać) !!! :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
elip rzeczywiście szczuplutka jesteś:tak:czekałam na te twoje zdjecia bo jak pamieam to najmniej zna nas wszytskocj póki co przytyłaś a przynajmniej jesteś w czołówce pod tym wzgledem;-)super pici i dawać ich wiecej dziewczyny bo terz to nam brzuszki rosną z dnia na dzien prawie;-)
 
reklama
Do góry