reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
weronikaa-super brzusio a jak plecki nie daja sie we znki to luzik buzki dla brzusia
a194.gif
 
weronikaa śliczny ten Twój brzusio!
A jaki okrąglutki i jak na moje oko widać, że Nelcia nie będzie należała do małych kobietek;-);-);-)!!!

Asze a gdzie obiecane fotki..?! Czekamy...
 
Stefanna- no wg USG 7 lutego Mała ważyła już 3200! Dziewczyny mnie pocieszają, że USG może się mylić nawet o pół kg ale jakoś i tak się boję że będzie ponad 4kg:szok: (Choć Tosia PrzyszłejMamusi też miała dużo ważyć a wyszło 3300 czy jakoś tak) :sorry2:
 
weronikaa nic się nie stresuj, bo tak jak już pisały dziewczyny pomiar błędu jest nawet do pół kg! A najlepszym przykładem jest mała Tosia, która miała ważyć już prawie 4 kg, a tu okazało się, że w sam raz kobietka;-) (3460 kg)

A poza tym niektóre kobiety są stworzone do rodzenia dużych dzieci:-). Moja przyjaciółka urodziła pierwszego syna 3960 kg w ciągu 3 godzin i gdyby nie to, że był owinięty pępowiną, to obyłoby się bez nacięcia:szok: Z następnym poszło jej jeszcze szybciej, bo w ciągu 1,5 godziny urodziła 4070 kg i już bez nacinana:tak::tak::tak:!!!

Więc Kochana uszki do góry, bo nawet gdyby, to na pewno dasz radę;-)!
 
Weronikaa -sliczny masz ten brzuszek i wcale nie jest taki wielki.Bardzo mi sie podoba jest taki okraglutki moj to bardziej jajo przypomina szpiczasty taki jakis:-)
 
reklama
Do góry