reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Kathi ale malutka piłeczka:-) fajny
Mamma ja juz nie nosze od końca stycznia biżuteri na rękach ;-)
 
Jakis czas mnie nie bylo a tu tyle fajniusich brzuszkow SUPERROOWWEE
c045.gif
 
Kasik ja tez mam problem z butami - żadnych nie mogę włożyć, no adidasy od biedy, nawet skarpetek juz nie noszę, takie mam baniaczki:wściekła/y:, biżuterii też nie mogę, ale nie lubię więc nie mam z tym problemu.
Mierzyłam mój brzuch - 113cm:szok: muszę sie uwiecznić na zdjęciu:tak:
 
Dzięki Mamuśki!
Weronika jak zobaczyłam mój brzuszek na tej ostatniej fotce to aż się przeraziłam:szok:, hehe
Mam taką zdolną psiapsiółkę - fotografkę i widać co znaczy odpowiednie ujęcie;-)! Ale swoją drogą to mój brzusio naprawdę ostatnio urósł i przy moim wzroście (mam 160 w kapeluszu:-D) to wygląda dość okazale!
Kathi Twój brzusio też śliczniutki:tak::tak::tak:!!! Wiesz, że każdy jest inny, a druga sprawa, że to moja druga ciąża i teraz brzuszek rośnie mi o wiele szybciej;-)...
mamma80 ja z biżuterią na szczęście nie mam problemów:-). Przy Zuzi to nosiłam obrączkę do samego końca, bo w ogóle nie spuchłam, a zbędne kilogramy poszły mi niestety w dolne części ciała:-(
Zobaczymy jak będzie teraz...:confused:
 
asze-moje buty to tragedia juz z tylu na szewku puscily masakra no a adidasy to jako tako no no no obe ladny az sie musze zmierzyc
a093.gif

A moj ma non stop takie czkawki ze szok tak mi brzuchaczek skacze
c043.gif

 
Kasik25 ja akurat z butami też jeszcze nie mam problemów, ale zobaczymy ...
Asze koniecznie zrób fotki - czekamy - będą to pewnie jedne z ostatnich:tak::tak::tak:!!!
 
reklama
Do góry