reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Stefanna masz rację pewnie to będą ostatnie, nie znam dnia ani godziny;-), jutro pstryknę bo dzisiaj wyglądam mało wyjściowo:baffled:
 
reklama
HELP! chciałam wkleić swoją nową fotkę i nie da się :angry::-( co mam zrobić?? (usunęłam kilka wcześniejszych zdjęć i dalej nic)
 
Dzięki dziewczyny.
Ja obrączkę noszę jeszcze bo była troche za luźna, ale czasem wieczorem zwłaszcza muszę ściągnąć bo mi paluchy spuchną i wyglądaja jak parówki.
Ale z butami już gorzej, też zostają adidasy.
 
Weronika bardza ładny masz brzusiu i znowu nie taki duży ja to mam gabaryty:zawstydzona/y:
Asze i gdzie twój brzuszek hmmm:dry:
 
reklama
Oj jest gigant! :-D Jak patrze na siebie z przodu to jeszcze w miarę, ale z profila ........ :-D:szok::-D:szok::-D Ale i tak dobrze, że plecy nie nawalają jeszcze.
 
Do góry