reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Szerokość bioder nie ma znaczenia a jedynie budowa miednicy i jej sprężystość (która jest zresztą badana przed prodem). Moja kumpela wygląda jak chodząca anoreksja ;-) a rodziła 3 h i miesiąc po porodzie mówiła, że dla niej to był pikuś a w biodrach ma 86 cm...
 
reklama
Dziewczyny!!! Ja nawet nie bede mogła wypróbować moich bioder:no:, bo mała jest źle ułożona i pewnie czeka mnie cesarka:baffled:. Mimo to mam nadzieje,ze zrobi nam dzidzia niespodzianke i lekarz powie ,ze sie obróciła na poniedziałkowej wizycie:confused:.
 
nulcia bądź dobrej myśli, bo nigdy nic nie wiadomo :confused:...
Mojej koleżance synuś obrócił się tydzień przed porodem i obyło się bez cc:-)!
Uszki do góry;-);-);-)!!!
 
Stefanna- bardzo dziękuje za ciepłe słowa:tak:, staram sie myśleć pozytywnie:tak:.
Chociaż czasu zostało juz coraz mniej. Bardzo bym chciała,zeby skończyło się tak jak u Twojej koleżanki:baffled:
 
czyli co do bioder to jak zawsze każdy poród inny:baffled: nie ma się co nastawiac tylko czekac na maleństwo:-)
nulcia spokojnie czekaj i się nie zamartwiaj może się maleństwo obróci a nawet jeśli nie to ważne by urodziło się zdrowe :tak:
 
O kur...czak ile zdjęc tu doszło a jakie ładne:-).Ja za brzuszkiem nie tęsknię,wolę miec małą z tej strony:tak:i móc się w pełni poruszac
 
pewnie jedno z ostatnich... 38tc
006pf7.jpg
 
reklama
Do góry