reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
sarisa- ja jakoś specjalnie nie kombinowałam z jedzeniem, jadłam prawie normalnie, a mała i tak wiecznie jakieś problemy z brzuchem, więc już mi ręce opadają, bo lecą mi włosy, waga, skóra się pogorszyła. Oczywiście nie jadłam nic ostrego, smażonego, a i tak źle...
justyna - ja Ninie dawałam głównie bobovitę i gerbera. Teraz mam problem bo w UK są jakieś tam ich słoiczki, które mi ewidentnie nie pasują, a w polskim sklepie za słoiczek zapłacę taką marżę, że oczy z orbit wychodzą. Teraz np Nina ma trzydniówkę, więc wolałam łagodny słoiczek dać - zapłaciłam za bobovitę - pomidory z indykiem i kluseczkami 1,89 f - czyli jakieś 9,60 zł :szok:
 
Witajcie Lipcóweczki

na naszym forum działa poddział ekspercki,
CHICCO wszędzie tam, gdzie dziecko

w którym odpowiada na pytania nasza ekspertka , Gosia Borecka, doula
( odkryj swoją ścieżkę macierzyństwa | Gosia Borecka – doula w Warszawie i online )

Jest mamą piątki dzieciaczków i ma ogromne doświadczenie w tematyce , laktacyjnej, noworodkowej i niemowlęcej a także okołoporodowej
biggrin.gif


Zajrzyjcie do niej, na pewno będzie mogła pomóc rozwiać ( jak nie wszystkie to wiele) waszych wątpliwości.
 
Justyna, ja dawalam Hippa i Gerbera. Bobovita nie podeszła Igorowi. Wszystko zależy od dzieciaczka!
Sarisa, ja już nie trzymam... ograniczam smażone i gazowane


 
sarisa-ja nie trzymam, smazone tez jem od czasu do czasu:tak:

ada mogła jesc kazdy w sensie gerber, hipp, bobovita- innych nie próbowalam. jak dla mnie najlepsze hipp, mają tez wersje bio ale i najdroższe słoiki.

mysza- wy taam inaczej zarabiacie :-D
 
A pewnie ze inaczej :-):-D (ale kokosów juz nie ma) tylko w porównaniu z angielskim to przegięcie jest. Np w supermarkecie Asda za 10 sloiczkow hipp organic ja zaplacilabym 5£, a za polski sloiczek gerbera (w pl sklepie) 1,56£ wiec za 10 wyszloby prawie 16£... Myśle ze o to Myszy chodziło.

Jak dla mnie czasem przesądzają z cenami, bo czasem w supermarketach są działy z pl żywnością i jest dużo taniej niż w pl sklepie :-:)-(
Złodziejstwo w biały dzień.
 
reklama
Do góry