reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

dziewczyny pytanko dotyczące butelki firmy AVENT 260ML -CZY MACIE NA SMOCZKU TAKI DZIWNY "DZYNDZELEK", ODRYWAĆ GO CZY TAK MA BYC? BOJE SIĘ,ŻE W TRAKCIE KARMIENIA ODPADNIE I MALUCH GO POŁKNIE...

Na prośbę producenta (napisał do naszej redakcji) , specjalnie dla Ciebie odpowiedź:
„Ola1985a, w budowie typowego smoczka Philips AVENT nie ma żadnego elementu, który przypominałby wspomniany przez Ciebie "dzyndzelek". Być może jest to egzemplarz z wadą produkcyjną.
Jednak, aby mieć co do tego pewność chciałabym uzyskać więcej informacji. Skontaktuj się proszę z naszą infolinią, 0 801 35 37 37, gdzie konsultant dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić sytuację.”

Liczymy na pozytywne rozpatrzenie prośby.

Z poważaniem,
Ekspert Philips AVENT
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki.
Czy któraś z Was zna się na tworzeniu szablonów stron www/blogów itp?
i czy któraś z Was umie zrobić jakieś logo na poziomie?
potrzebuję pomocy!
 
Ann ja niestety nie pomogę.

A mnie w końcu przyszło zadać to pytanie:) Czym wybawiacie plamy z marchewki? Bo kurcze już nowe śpiochy i body brudne hihi (nie wiem jak ona to zrobiła);) włożyłam w wodę i dosypałam vanish , ale nie pomogło. Co Wy robiłyście mamuśki?

I drugie pytanie. Czy to drugie mleko Bebilon jest standardowo od skończonego 6 mca?
 
ann-87 kiedyś nawet całe strony umiałam robić...ale to stare dobre czasy, niestety już neiwiele z tego pamiętam i nie pomogę:no:. Ale zdaje mi się, że są jakieś programy do tworzenia takich szablonów.

Ania-aneczka vanish to do d.py jest:sorry2:. Ja używam, tak ogóleni do odplamiania, takiego proszku z biedronki, ale to raczej do białych rzeczy i nie wiem czy do ubranek niemowlęcych sie nadaje. Ale ostatnio kupiłam mydełko odplamiające i do plam "kupkowych" sie sprawdza:tak:, nie wiem jak z marchewką, ale myśle, że jakby od razu zaprać to tez będzie ok.
 
Ja na plamy mam taki sposób: Ubranko do zlewu na plamę Vanish i zalewam wrzącą, dopiero co zagotowaną wodą i tak zostawiam do wystygnięcia. Potem czasem pocieram jeszcze ręcznie jak cos widać i do pralki. Najlepiej oczywiście robić tak póki plama świeża, a i nie zniszczyło mi nigdy niczego, kolory też zostawały takie jakie były:-) Szkoda, że dowiedziałam się o tym sposobie dopiero 1,5 roku temu może więcej rzeczy by przetrwało po Alicji...
 
reklama
Fakt że dopiero za miesiąc planuję wprowadzać gluten, ale mam w związku z tym pytanie.
Czy trzeba brac do tego koniecznie mleczną kaszkę mannę czy może być zwykła manna?
 
Do góry