reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Dziewczyny a jak dam mu pełną porcję kaszki nestle o smaku malinowym to nic mu nie będzie? czy muszę Sinlac? bo na razie daje mu tak max 50 ml. robi trochę gęste kupki po niej ale boję się czy nic mu nie będzie jak zje więcej.
 
jabłka się boicie, że słodkie i potem a kaszkę waniliową?;D ja odpuszczam kaszkę, małej nie pasuje... i to chyba bardziej konsystencja a nie smak, jej mina przy tym - bezcenna ;Dale może spróbuję jakąś smakową - nie wiedziałam czy można... i mam ochotę dać jej odrazu jakiś obiadek, bo to wprowadzanie po jednym mnie wpienia. a ona już taka duża ;D
 
ann - moja Ada wczesnie poznała jabłko a i tak chciała marchewkę jeść. Teraz też nie bede czekać. Jak pójdzie marchewka to jabłko też, tylko pediatra nam narazie powiedziła, zeby troszke poczekać, bo nimy my cycowi.
 
Ann ja niestety nie pomogę.

A mnie w końcu przyszło zadać to pytanie:) Czym wybawiacie plamy z marchewki? Bo kurcze już nowe śpiochy i body brudne hihi (nie wiem jak ona to zrobiła);) włożyłam w wodę i dosypałam vanish , ale nie pomogło. Co Wy robiłyście mamuśki?
Ania ja wszystkie plamy zapieram zwykłym szarym mydłem. nazwa biały jeleń ale w kostce. Tylko na świeże plamy. Jak się coś zabrudzi nakładam mydło odkładam na chwile i zapieram, albo wkładam do pralki. Bardzo dużo rzeczy tak uratowałam i nie tylko z marchewki. I nie stosuję żadnych odplamiaczy.


Ja mam pytanko do mam karmiących piersią. Czy trzymacie diete dla mam karmiących?
 
reklama
Do góry