reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ,kolejna ciąża.

Niestety po lyzeczkowaniu cykl sie rozregulowuje, mi sie udalo zajsc w kolejna ciaze dopiero 4 miesiace po poronieniu, chociaz wczesniej tez raz mialam wrazenie, ze jestem, ale to organizm jeszcze wariowal. Nie nastaeiaj sie, zeby sie nie rozczarowac. Kiedy bedziesz w ciazy pojawia sie dwie kreski na tescie. Wszystko zalezy od tego jak szybko zregeneruje sie Twoja macica. U mnie niby wszystko bylo pieknie w usg juz po pierwszym cyklu po poronieniu, „ganialismy” jajeczko a i tak nie udawalo sie zajsc :/
 
reklama
Wczoraj robilam bete i wyszla 340.95 odpowiada to 4 tygodniowi. W piatek robie kolejna by zobaczyć jak sie powiększyła. W poprzedniej ciazy mialam mały przyrost a lekarki sie pytalam to odpowiedziała ze nic poważnego . Może juz coś bylo na rzeczy.

@szkala a Tobie gratuluję ;) dziecko to najpiękniejsza istota na świecie ;)
Hej jestem nowa obecnie jestem w 7 tc ciazy ale potwierdzonej testem lekarz 13 piatek mam nadz ze to bedzie moj szczesliwy piatek. W lipcu pierwsza ciaza zakonczona poronieniem w 10 tc.. Bardzo sie boje tej wizyty czy wszystko bedzie ok.W pierwszej ciazy objawy to tylko toaleta i sennosc i bol piersi. Tym razem nudnosci zaparcia wymioty zdarzyly sie chyba 2 razy bol piersi i czasem podbrzusza badz jajnikow. Mialam stymulacje owulacji clo lekarka pow ze nic w tym cyklu nie bedzie bo pecherzyki maleja zamiast rosnac przy pierwszej ciazy ta sama sytuacja bardzo sie boje
 
Hej jestem nowa obecnie jestem w 7 tc ciazy ale potwierdzonej testem lekarz 13 piatek mam nadz ze to bedzie moj szczesliwy piatek. W lipcu pierwsza ciaza zakonczona poronieniem w 10 tc.. Bardzo sie boje tej wizyty czy wszystko bedzie ok.W pierwszej ciazy objawy to tylko toaleta i sennosc i bol piersi. Tym razem nudnosci zaparcia wymioty zdarzyly sie chyba 2 razy bol piersi i czasem podbrzusza badz jajnikow. Mialam stymulacje owulacji clo lekarka pow ze nic w tym cyklu nie bedzie bo pecherzyki maleja zamiast rosnac przy pierwszej ciazy ta sama sytuacja bardzo sie boje


Witaj nadzieja
Nie mysl za dużo bo to też szkodzi małemu. Ja jestem obecnie w 9 tyg . Na poprzedniej wizycie widziałam serduszko bijące;)
Moja pierwsza ciąża zakończyła sie w sierpniu 13 i mialam zabieg -5 tyg ciazy. Z martwa ciaza chodzilam 4 badz 6 tyg. A 13 pazdziernika udalo mi sie o kolejnego ;) u mnie mdłości ,piersi,podbrzusze wymiotow w ogole. Ciesz sie ,ze nie masz takich mocnych objawow. Ja tez schizuje bo sie boje ale trzeba myśleć pozytywnie ;) ja wizyte mam jutro 16 grudnia ;)
A ty miałaś 13 i jak poszło, wszystko ok?
 
Witaj nadzieja
Nie mysl za dużo bo to też szkodzi małemu. Ja jestem obecnie w 9 tyg . Na poprzedniej wizycie widziałam serduszko bijące;)
Moja pierwsza ciąża zakończyła sie w sierpniu 13 i mialam zabieg -5 tyg ciazy. Z martwa ciaza chodzilam 4 badz 6 tyg. A 13 pazdziernika udalo mi sie o kolejnego ;) u mnie mdłości ,piersi,podbrzusze wymiotow w ogole. Ciesz sie ,ze nie masz takich mocnych objawow. Ja tez schizuje bo sie boje ale trzeba myśleć pozytywnie ;) ja wizyte mam jutro 16 grudnia ;)
A ty miałaś 13 i jak poszło, wszystko ok?
Wszystko ok widzialam malude i ♥️.. Oby wszystko bylo dobrze..
 
To gratuluję ;) będzie ;) tak samo myślę u mnie ;) jeśli jutro będzie w porzadku to na święta mówimy o nowinie. Wolałam teraz poczekać
Witaj nadzieja
Nie mysl za dużo bo to też szkodzi małemu. Ja jestem obecnie w 9 tyg . Na poprzedniej wizycie widziałam serduszko bijące;)
Moja pierwsza ciąża zakończyła sie w sierpniu 13 i mialam zabieg -5 tyg ciazy. Z martwa ciaza chodzilam 4 badz 6 tyg. A 13 pazdziernika udalo mi sie o kolejnego ;) u mnie mdłości ,piersi,podbrzusze wymiotow w ogole. Ciesz sie ,ze nie masz takich mocnych objawow. Ja tez schizuje bo sie boje ale trzeba myśleć pozytywnie ;) ja wizyte mam jutro 16 grudnia ;)
A ty miałaś 13 i jak poszło, wszystko ok?
Hej jak po wizycie
 
Hejka.
Wszystko bardzo dobrze. Serduszko biło jak dzwon a malutki fikał rączkami i nóżkami ;) aż sie popłakałam. 30 grudnia mam badania prenatalne. Prenatalne chyba wiesz wszystko od razu. Muszę się zagłębić w ten temat.
 
Hejka.
Wszystko bardzo dobrze. Serduszko biło jak dzwon a malutki fikał rączkami i nóżkami ;) aż sie popłakałam. 30 grudnia mam badania prenatalne. Prenatalne chyba wiesz wszystko od razu. Muszę się zagłębić w ten temat.
Ja mam prenatalne 13 styczen i jak dzwonilam pani mi pow ze usg z opisem odrazu a za krwia bede czekac 2 tyg
 
reklama
Do góry