reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

Asia ja tez w zadne spodnie nie wchodze.Tylko w 2 pary ale z pasem poprodowym.Spodnice nawet zapinam ale stan mam prawie pod cyckami:baffled::no:
 
reklama
Huhu czyli jest nas wiecej:-)a ja sie pocieszam, bo mam figure jak gwiazda lat 60tych, przynajmniej patrzac z przodu - wielki cyc, talia, a pozniej znowu szeroki tyl:-) z profilu troche gorzej ale co tam.... zadziwia mnie jedna rzecz - niby sie zaleca przy cellulicie spijanie duzej ilosci wody, ale z drugiej czytam, ze to nie za dobre, bo wyplukuje witaminy. I badz to babo madra...:nerd:
 
u mnie waga przed ciąża 63kg a teraz 69 nadal...zatrzymało eis tak od ok tygodnia i nie chce spadać...masakra tylko góra jest ok rozmiar 38 a to co jest do zrzucenia to biodra , nogi i 4 litery jak u krowy masakra..żądne spodnie nie pasują na dole rozmiar 40 do 42 i jaka tu proporcja??
nieraz to mam takiego doła ze nie chce patrzeć w lustro..
chcę schudnąć do 60kg ale czy się uda to nie wiem????
ćwiczę, spaceruje, trzymam dietę i nic:wściekła/y:
 
ja to wam wszystkim zazdroszcze- u mnie nadal 20 na plusie:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
załamka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w nic absolutnie nic sie nie mieszcze:wściekła/y: wstyd do ludzi wyjsc:wściekła/y:
jem mniej niz przed ciążą, spaceruję, a waga od tygodnia 75 kilo wskazuje

ja nie wierze ze karmiąc piersia tak waga spada, bo u mnie nie spada:-:)-:)-:)-:)-(
ja juz nigdy nie bede szczupła??????:no:
 
U mnie 11 kilo mniej, zostało 10 do wagi wyjsciowej, ale szczerze mówiac tak juz mogłoby zostac bo straszny szczypior byłam przed ciążą:tak:
 
Agado w sumie u mnie podobnie - przy 170 cm mialam w porywach do 55kg, ale razej oscylowalam glownie w okolicach 51...:zawstydzona/y: przed zajsciem w ciaze mialam malo ruchu, wiec bylo 54 - 55, ale spodnie i gora w rozm 34/xs....a teraz gacie rozm 40, a gora M, przynajmniej w okolicach cyckow...i niestety talie mam, wiec jestem ciekawa, jak ja na siebie kiecke kupie...zostaja mi te odcinane pod biusem, ale wygladam jak "wila wianki".... a na wesele idziemy za trzy tyg. ...
 
a teraz gacie rozm 40, a gora M, przynajmniej w okolicach cyckow...i niestety talie mam, wiec jestem ciekawa, jak ja na siebie kiecke kupie...zostaja mi te odcinane pod biusem, ale wygladam jak "wila wianki".... a na wesele idziemy za trzy tyg. ...
Ja zawsze była osoba przy tuszy i z wypukłą talią niż norma przewiduje :-) I mogę z doświadczenia powiedzieć ze sukienki które posiadają górę skrojoną w ten sposób optycznie odwracają uwagę od tali a przyciągają do biustu.
ŚLICZNA SUKIENKA a`la E.GÓRNIAK ROZ.M (626665424) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ja zawsze była osoba przy tuszy i z wypukłą talią niż norma przewiduje :-) I mogę z doświadczenia powiedzieć ze sukienki które posiadają górę skrojoną w ten sposób optycznie odwracają uwagę od tali a przyciągają do biustu.
ŚLICZNA SUKIENKA a`la E.GÓRNIAK ROZ.M (626665424) - Aukcje internetowe Allegro
Kurcze no ladna, ale ja nie moge takiego dekoltu posiadac:zawstydzona/y: a zreszta juz nie mam gory M - teraz mi na L wskoczylo:wściekła/y: ale na wadze kilogram mniej i to mnie zastanawia:dry:
 
Do góry