reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
czoperka gratulacje!!! A jednak postanowił wyjsc;)
Inzagata wszystkiego dobrego z okazji urodzin!;)

czekamy na zdjecia maluszkow;))
 
Hej dziewczynki :-)
inzagata, Czoperka gratuluję serdecznie kochane!!!!! :* Super wieści!!
Ale fajnie, kolejne czerwcówki rozpakowane jeszcze w maju...Zaraz nas mała garstka zostanie.:-D
U mnie wczoraj położna była,spisała wszystkie dane potrzebne do szpitala,odpowiedziała na kilka pytań,dała próbki jakiejś oliwki do masażu dla mnie (pięknie pachnie..) i sobie poszła.:-p
Ja,słuchajcie,jak tak czytam o waszych torbach do szpitala ,natychmiast uświadamiam sobie,że ja nawet żadnej torby jeszcze nie wyjęłam. Mało tego,nadal jeszcze nie kupiłam butelek,smoczków,ręczniczków ,pieluch itp.:zawstydzona/y: No nie wiem,na co ja czekam,naprawdę...Swoją drogą,takie zakupy robiłam w ciąży z Sarą gdzieś w 39 tygodniu dopiero.:-D
U nas leniwy dzień,pogoda taka sobie..
Aaaa,i w ogóle się dowiedziałam,że tu w Niemczech raczej się nie wywołuje porodów oksytocyną,tylko daje się tabletki co kilka godzin....tyle że to trwa często 3 dni i dopiero wtedy zaczyna się cokolwiek dziać,i położna powiedziała,że jeśli do 22.06 (czyli tydzień po terminie) nadal nie zacznę rodzić,to mam się stawic grzecznie z torbą w szpitalu tego dnia i liczyć się z ok tygodniowym leżeniem,bo ok 3 dni wywoływania, poród i 3 dni po porodzie...hmm....Wolałabym jednak urodzić wcześniej.:szok:
Idę kawkę sobie zrobić,bo -za przeproszeniem-padam twarzą na pysk.
 
karotka, obie moje szwagierki mialy tu w De porod wywolywany. Jedna ze wzgledu na xukrzyce ciazowa w dzien terminu dostala tylko koktail do wypicia i w nocy ruszylo a druga dostala pierwsza tabletke (3 dni po terminie, nikt jej wcześnie nie kazal lezec) i tez w nocy urodzila. Ale moze zalezy od szpitala albo rejonu.
 
karina to chyba faktycznie zależy od rejonu i szpitala.. Położna mówiła,że po tych tabletkach może pójść szybciej,np tego samego dnia,ale z reguł trwa to 2-3 dni...No ale zobaczymy ;) Dzięki za info.:-)
 
Czoperka gratuluje Ci bardzo! Bardzo sie cieszę ze szybko poszło! Czekamy na relacje z porodu i zdjęcie dzidziusia!
Karotka masz racje większość z nas rozpakuje sie w maju :p takie z nas oszukane czerwcowki.
Fajnie ze jestes po spotkaniu z położna,szkoda ze w De takie zwyczaje ze nie podaje sie oxy,no po oxie wszystko raczej szybko rusza. No ale coz poradzić. Miejmy nadzieje ze u Ciebie zacznie sie wszystko naturalnie i w szpitalu spędzisz tylko 3 dni :)
 
Kaliia ja byłam w 38 t 4 d, tak więc ciąża donoszona, ale syna urodziła po 41 tyg. i tym razem też nastawiałam się na poród po terminie, a tu taka niespodzianka.
Czoperka gratulacje, super że tak szybko i zazdroszczę sn.
 
Nie mogłam znaleźć posta Czoperki,a gratulacje widziałam,nie wiem co się dzieje z tą cholerną aplikacją ;/

Czoperka - gratulacje szybkiego porodu!!pozazdrościć tylko,że poszło tak szybko ;) czekamy na dokładniejsze relacje ;)
 
reklama
Do góry