reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Zzo zawsze jest bezpłatne, bo jest refundowane, problem polega jedynie na tym że w szpitalu jest ograniczona ilość anestezjologów, a wiadomo w pierwszej kolejności cc i inne zabiegi, więc czasem na zzo można się nie załapać.
Co do odpłatności za porody rodzinne to w jednym z moich szpitali, wiem że siostra 6 lat temu płaciła, 200 zł, ale z tego co czytałam teraz się nie płaci i chyba większość szpitali odchodzi od płatnych porodów rodzinnych m. in. dzięki akcjom typu "rodzić po ludzku" czy "przyjazny szpital", wiadomo pacjent = pieniądze.
Ja mam dwa szpitale na oku do porodu w Mikołowie i blisko domu w Rudzie Śląskiej, ale u mnie zależy w dużej mierze czy będę rodzić sn czy też cc.
 
reklama
Przecież jest dezynfekcja czy tam coś innego. U nas się nie rodzi w wannie tylko łagodzi ból. Jak będzie mnie bolało A ma mi pomoc wszytko zrobię :D
 
Znieczulenie w PL haha. Kuzyn 5 lat pracował w szpitalu akademickim. Porodówka była oczywiście. I przez te 5 lat ani razu go nie wezwali do znieczulania rodzącej. A przecież na nocnych dyżurach rzadko się zdarza że jest multum operacji, często po prostu spał. Tak niestety wygląda znieczulenie w większości szpitali tym kraju.

Zważyłam się rano. 51,9kg. Super schudłam 1kg w tydzień.. Dzisiaj mam wizytę u gina, mała miała przytyć choć troche, urosnąć itd. I naprawdę się stresuję, boje, w sumie nie wiem czego mam się spodziewać.
 
reklama
Sesi to pewnie stres tak na Ciebie działa, trzymam kciuki żeby córeczka przybrała na wadze:)
Podziwiam Was dziewczyny, jesteście we wszystkim takie zorientowane:) ja nie mam pojęcia jeszcze ani jak ani gdzie bede rodzić, choć to w dużym stopniu zależało bedzie od mojego stanu i czy urodze w terminie czy wcześniej:)
Znajoma miała umówiony i szpital i lekarza a wody jej odeszły jak była zupełnie w innym mieście i tam musiała rodzić:)
 
Do góry