reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Dziewczyny czy u dzieciaczków q ciągu dnia zapalenie ucha daje o.sobie znać? Młody w nocy obudził się z płaczem ze ucho go boli płakał Strasznie dałam mu lek i zasnal teraz wstał jak gdyby nic...
 
reklama
Justyna - cieszę się, że jasełka się udały ;)
No tak, w sumie w przedszkolach ciasno, więc nie wszędzie się zdobywają na taki gest. Bardzo miło ze strony przedszkola! :)

Kasia - od lat sobie obiecuję, że w końcu się wybiorę, ale jakoś się nie składa ;P


Ech dziewczyny, ale miałam ciężką noc. Za nic spać nie mogłam, jakbym się nie ułożyła było mi źle. A mąż się złości, że calutką noc się wierciłam i on teraz niewyspany.

Swoją drogą: jakie książki-poradniki na temat ciąży/początków macierzyństwa polecacie? ;)
 
Dzien dobry :) dzis obudzil mnie kacperek o 5.20 on jeszcze smacznie spi a ja juz nie moglam zasnac. Tysiac mysli w glowie to i spac sie nie da
Smile on tez lubi kredki nawet za bardzo :D wieczorem jeszcze odkrylam wymalowana sciane :D oby ci sie z ta dziewczynka sprawdzilo i bedziesz mogla troszke poszalec z rozowymi zakupami :)
Mamma-mila jak juz ubierzesz swoja choinke to zapodaj fotke :)
Martyna i tu cie zaskocze bo sama sie dziwilam po jakiego czorta mlodemu daja leki wziewne skoro ma powiekszone migdalki ale po wizycie w prokocimiu nasza pani dr sie zdziwila, ze lekarze w anglii tez sa sprytni i to przepisali. Kazala przez 2 miechy podawac 2 razy dziennie bo one faktycznie na migdalki dzialaja tylko po kazdym podaniu mlody musial buzie wyplukac. Skoczylismy koncem listopada i od tamtej pory nie ma chrapania ani charczenia w nocy :)
Oszczedzaj sie troszke swieta bez wypucowanych drzwi tez beda ekstra a zebys sie nie przemeczyla :)
MamaAnia witaj wsrod zdrowych i gratki synusia :)
Mamuska trzeba wreszcie ten zamkniety zrobic watek bo chetnie obejrzalabym twojego przystojniaka w nowej fryzurce :)
Sosnowiczka ja na szczescie nie mam z moimi problemu siedza w miare grzecznie ale jak pisalam sama ich obcinam. Sprzet mam profesjonalny bo mimo, ze nie jestem po szkole fryzjerskiej to jednak byl moj konik i poprostu to lubie a moj maz ile razy by nie poszedl do salonu to narzeka - taki typ :D A z tym wierceniem to tez zalezy duzo od fryzjera. Jak kurs robilam to wlascicielka miala fajne podejscie do dzieci i siedzialy spokojnie a jej pracownica wrecz orzeciwnie i zawsze miala problem :D ale tez zdazaly sie matki co 2 latka potrafily na fotel i same zajac sie telefonem a dziecko w krzyk :)
Dobrze, ze synek sie odgniewal i oby dzis poszedl bez placzu :)
Justyna ja mam siostre 4 lata starsza i brata 2 lata mlodszego. Z bratem zawsze super kontakt wspolne zabawy jakies gonitwy a z siostra dopiero jak obie doroslysmy to zlapalysmy swietna nic miedzy soba :)
Gratuluje udanych jaselek i choineczka pewnie byla najpiekniejsza :)
Kasia ja tez sie czesac nie lubilam i jak po komunii scielam tak dopiero na wlasne wesele zapuscilam tak troszke poza ramiona :D wiec Majeczce sie nie dziwie wcale :)
 
Maleducada nic Ci nie polece bo z majka to się tyle naczytalam, że byle krostka na ciele, swedzenie i sobie jakieś choroby szylam:eek: teraz ciążę biorę na spokojnie bez poradników itp :D

U nas ucho dało znać o sobie tylko raz ale dokładnie, ropa się lala krzyk, płacz i oczywiście ip tam dali antybiotyki i przeszło po paru dniach. A może synus spał jakoś tak że uszko mu się zgielo i bolało bo za długo na nim leżał czy coś?
 
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Gratuluję wam poznanych płci, ruchów. My ani jednego ani drugiego jeszcze nie mamy:(:p Za to mam ogromne zapalenie zatok, stąd do was mamuśki pytanie, jak sobie z nimi radzić? płuczę nos, psikam steryd butherin, a ropa jak ciekła tak cieknie;( najgorzej z rana. Boję się, że bez antybiotyku ani rusz:(
 
Wstałysmy ale miałam ciezka noc pół nocy nie spałam.
Normalnie miałam chcec rozszarpac M
rozumiem zab go boli nie jego wina
ma kaszel nie jego wina
ale czy kurde poł nocy musi grac ten telewizor????!! Poszłam spac do Neli ta chrapie jak .. i sie nie wyspalam wg teraz bd nadrabiala.

Lolcia - a to nam nic o tym ze poznjej wyplukac nie mowiono. Musze sprobowac.
Maleducada - ja tez teraz nic nie czytam bo wiecej mi to zaszkodziło niz pomogło :p
MamaAnia powodzenia na jasełkach.
Sosnowiczanka- u nas Nela sie nie boj fryziera bo pierwsze 2 razy tam bylismy a teraz mam nozyczki fryzjerskie i ja zawsze lubilam sie sama obcinac wiec obcinam siebie i ja. Zwlaszcza ze ja mam dlugie wlosy do pupy i grzywke i zawsze mnie wkurzalo ze za duzo mi podcieli a tak grzywke sama robie konce siostra mi podcina :p
 
Czesc
Ale jestem glupol
Tak mi sie niby nie chcialo na te wigilie z pracy isc, a polazlam ba skonczylismy na tancachw klubie, si o pierwszej zorientowalam i szybko do domku;-) ale powiedzialam wspolnikom, aoni oczywiscie juz wszystkim postawili kolejke z tej okazji, wiecw pracy wiedza wszyscy:-) byl maly szok ale bylo milo i gratulacje, tzn jeden kumpel sie domyslal ale trudno nie mial bo jemu sie wlasnie 4 dziecko urodzilo a ja mowilam ze zazdroszcze

Sosnowiczanka -wpadlabym do ciebie na szkolenie:-) luuuuubie strzyc i nawet ma profesjonalny zestaw nozyczek i moich chlopakow obcinam, powiem tak im wiecej czasu wysiedza tym lepsza fryzura, teraz daje im tableta i moge strzyc do woli

Malecuda-mam to samo z ciuchlandami bylam pare razy ale ja tam nigdy NIC nie widze! Ostatnio szukalam przebrania indiana jonesa -kurtki skorzanej i nic , za to jestem mistrzem przecen jesli chodzi o ciuchy dzieciece, pracuje w centrum miasta i czesto w drodzedo pracy wpadam na chwile do sklepow, zazwyczaj wybieram jeden zajmuje mi to 10 min . naprawde co mozna czasem znalezc i w jak smiesznych cenach to szok, w ciuchlandach drozej:-) tyle ze kupuje czesto na zas, latem zimowy sweter, w wakacje krawat, to nie sa rzeczy aktualnie potrzebne, ale za jakis czas staja sie bardzo potrzebne i wtedy zamiast latac i szukac i przeplacac to wyjmuje je z szafy:-)
 
Martyna wyplukac buzie trzeba bo ponoc moga sie rozne viruski i bakterie przyplatac. Ja jestem mega zadowolona. Nie to dziecko w nocy :)
Wspolczuje nocki :/ moj chlop tez mial w zwyczaju zasypiac przy wlaczonym tv mi to nie przeszkadzalo zle teraz tv w salonie a on kima na sofie :D przychodzi jak sie przebudzi :D
Aaa i jeszcze sie wam pochwale miki juz prawie nie ciumka kciuka :)
Ja sie z ranca znowu z chlopem scielam az sobie poplakalam. No jaki on czasem glupi i uparty. Cos czuje, ze zanim to durne auto kupimy to czeka mnie spora nerwowka :/
 
reklama
Hej

U nas zas cyrki i histeria rano w przedszkolu, płacz niesamowity. Wczesniej trochę odbiore sama Alanka i zapytam panią co to moze byc za przyczyna, bo dziecko które jeszcze niedawno chętnie chodziło, do domu nie chciało wracac teraz się tak zachowuje...:no:

Kasia a to tak ze juz boli zanim dotknę ma duzo dzieci, nie twa córcia jedyyna ;) A do rozczesywania długich wlosów z calego serca polecam szczotkę TANGLE TEEZER ORIGINAL SZCZOTKA DO WŁOSÓW KOLORY (4859300396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest rewelacyjna

Malutkans z zapaleniem ucha akurat nie pomogę, mój jeszcze na szczescie nie miał.

Martyna mój mąż tez lubi pol nocy siedziec przed telewizorem, potem czesto zasypia a ja spie w sypialni, wkurza mnie hałas przez drzwi, w nocy sie budze i czesto wyłączam to pudło.

Aj przydałoby sie jakiś obiad wstawi, ale lenia mam póki co. Moze najpierw sie poloze troszeczkę:)
 
Do góry