reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
Ja w pierwszej ciąży w tym tyg byłam dobrych parę kilo na plus a teraz coś spokojniej ;) ja musze na strych się wybrać przebrać ciuszki po synku w sumie on styczniak ale może jakieś body pizamki znajdę
 
A wiesz że ja też a teraz nic na plusie nie mam.

U mnie na strychu też są ciuszki ale obiecałam sobie ze po usg tam wpadnę dopiero.

Ja liczę cały czas na dziewczynkę i oby te ciuszki chłopięce na strychu nie się nie przydały chociaż Igor jest z mają to w sam raz rozmiarowo pasuje.
 
Aaa, no chyba, że tak. Ja ogrzewanie sporadycznie włączam póki co - zobaczymy jak będzie z powietrzem, gdy się zima zrobi (tylko kiedy to będzie, na Wielkanoc?)

Smile - nawet jak będzie dziewczynka, to przecież część ubrań po chłopcu wykorzystasz na pewno :)
 
Maleducada no nie wiem bo zostały same typowo chłopięce takie które nadawały się dla dziewczynki oddałam. Myślę że jak rzucę hasło po rodzinie i znajomych to jeszcze mnie zarzuca ciuszkami
 
KOGA - no gratulacje dla babinki :) nasza familia robiła imprezę dla mojej babuni w marcu na 90 urodziny . Super są takie spotkania, u nas było 55 osób i to same dzieci mojej babci, wnuki, prawnuki i pra prawnuki :) Piękny wiek! Możecie zaśpiewać babci - sto la to za mało, 150 by się chciało!
Sosnowiczanka
- mi najbardziej podoba się 1 torebka mega fajna :)
Ewcik - gratuluję jajeczek :) ważne, że wszystko ok!
MyszkaJoasia - super ciuszki, aż szkoda za te pieniądze nie kupić :) mnie mamuśka dzisiaj na lumpy wyciągnęła i jak wpadłam w te maleńkie wieszaczki to wyszukałam takie słodkie bodziaki, że je zakupiłam, 10szt za 12zł :) tyle, że u mnie jeszcze unisex muszą być, bo niunia nogi ściska i nie można nic dojrzeć:)
Kasia - a robiłaś śledzie pod pierzynką? Warstwowo układa się w naczyniu podsmażoną cebulkę, na to wymoczone pokrojone w kostkę śledzie, na to majonez, ugotowana utarta marchew, majonez, ugotowane utarte ziemniaki, majonez, ugotowane utarte buraki, majonez, ugotowane utarte jajeczka :) mniamiiiii

Ja chatkę mam czyściutką, na bieżąco robię porządki, mam mi pomogła w myciu okien za co jestem jej niezmiernie wdzięczna, bo w całym mieszkaniu mam takie od sufitu po podłogę, więc roboty przy nich jest.. W poniedziałek robimy zakupki i zacznie się gotowanie i pieczenie, ajjj :))
Choinkę mamy od wczoraj, żywą bo innej sobie nie wyobrażamy mieć. Jeszcze mieliśmy na nią pomysł, żeby ociosać dół także wygląda super :) większość ozdób kupiona, ale robiłam jeszcze sama takie gwiazdki z drewnianych klamerek i srebrnych koralików - czasochłonne, ale satysfakcja gwarantowana :)
 
reklama
I w kocu dzis witam.
Lezałam do 11 i wpadłam na głupi pomysł ze jednak umyje te okna i teraz mnie boli brzuch bo tak z grubsza je umyłam ale jednak sie nagimnastykowałam.Poprałam firany , koce i posciele. M zostało umyc sien i drzwi i schody i tyle z pozadkow jutro cały dzien leze nie ma to tamto.

Lolcia- Nelka miała płyny obkurczajace i czasem wziewy ale to chyba ze 2 razy czy 3 jak bylo juz bardzo tragicznie i to był tylko dodatego bo wziewy raczej na oskrzela działaj i na krtan na migdały nie ma do wziew nic konkretnego zeby je obkurczyło.A i do obmywania ich miałysmy pendzelek z lekiem.
Ja na Nelke ciagle jadłam cyrusy a teraz jak zjadłam pomelo to miałam takie rzygansko ze szok i jakos mnie nie ciagne wole jabłka.

A dzis wg kefir wciagłysmy z Nela na pół:p

Sosnowiczanka - moze taki dzien , moja wczoraj super grzeczna a dzis foch na wszystko .

Malgos- ja przez ta pogode tez srednio czuje , nawet Nela sie pyta gdzie ten snieg.

Koga - piekne widoki ale i tak bardziej tego Meksyku o którym pisałas bardziej zadroszcze.
My narazie polske próbojemy ogarnac pozniej swiat:p

Mamuska - ja byłam raz z Nelka tak to ja sama obcinam , bo zapuszczamy jej włosy a u fryziera tna nie patrza:p

malutkans - my robiłysmy dzis wianuszki na drzwi i robimy same z orzechów i szyszek a do tego kupne :)

Maleducada - my palimy normalnie w domu , nawilzacz potrzebny nawet gdy jest zakrecony grzejnik u Neli bo ona ma problemy z migdałam i musi byc mokre powietrze zeby sie jej w miare spalo.

Tylko powiedzcie mi dziewczyny bo mam problem osad z kamienia mi sie zrobił w zbiorniczku na wode mozna to odkamieniaczem czyscic??

Smile - to ja własnie tez te uniwersalne rozdałam i zostały mi na dziewczynke.
Ale ja obstawiam ze bd dziewczynka . Tyle chlopaków to na kogos pasc musi.

A co do choinki my bd miec zywa tata w sobote przywiezie od zawsze mamy zywa i pomimo igieł kocham ja :)
I jeszcze dwie w donicach przed schodami małe bd :)

I my ubierzemy u siebie i w wigilie u rodziców tak ze fajnie :)
A ja wg mam plan taki ze ubranka zgromadze spokojnie do porodu w moim ulubionym lumpku po troszku przy kazdej wizycie u gin bd uzupełniała :p

wg jestem troszke podstresowana pozytałam o tej obkurczonej macicy i ze wiecej lekow na to daja a ja mam tylko nospe:/
normalnie sie martwie. bo wszedzie tylko o tym jest ale na pozniejszym etapie ciazy..
 
Do góry