reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Mamamm
Skarge w szpitalu do kierownika pisemna? W ogole oni maja za zadanie podbic takie cos i dac mi potwierdzenie czy jak? Musze poczytac o tym. Chetnie to opisze jak juz wyjde stad ze szwem. A i na znanym lekarzu i forach nie omieszkam takze napisac jak powazny lekaz zachowywal sie wobec mnie.

Malutkans
Sek w tym ze nie znam innego lekarza ktory to robi. Tutaj tylko on to zaklada. Boje sie zwlekac miesiacami bo juz skonczylam 17 tc..
 
reklama
Miss a wczoraj przeglądając forum pomyślałam o Tobie. Co za konowal po prostu zgłaszam dziada niech z nim porządek zrobią.
No wlasnie a inny lekarz nie może ci tego zrobić?
Ściskam cię mocno :*

Mama a też taka wykończona jesteś? Bo ja się czuję jakbym w kopalni pracowala, cały czas Krasnymstawie praktycznie bo nie mam siły na nic, strasznie szybko się mecze.

Malutka tak jest świetna i moja rodzinka będzie :)
 
Ja pie*dole Misiiss co za dupek, koniecznie skargę złóż na tego osła. Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Buziaki dla Ciebie.

Sosnowiczanka zamówiłam ta szczotke :D oby się sprawdziła.
Biedny Alanek ciekawe co tam jest nie tak że bidulek płacze.

Tv temat kłótnia u nas, mój też patrzy pół nocy, zasypia przy nim a potem ja muszę wyl wrrrr:mad:

A ja leze brzuch mnie mega bolał wzięłam nospe i trochę pomogła ale jak na złość zgaga się z moim przelykiem przywitała. No jak nie urok to sraczka.


Ja zakupy po nowym roku zacznę, obniżki też będą :) zastanawiam się jaki rozmiar 56 czy większe bo Majka ur się 59cm i wszystkie 56 porozdawalam nowki... ciekawe jaki teraz dł dzidzi sie ur.
 
Smile praca na kopalni wcale nie jest męcząca he he :D

Ale tak serio to też się mecze szybko :/

Ja też wyglądam fatalnie nawet moja corcia mi powiedziała "mamus umaluj się jakoś bo wygladasz jakby ci ktoś oczy podbił i poczesz się a nie tylko ten kucyk"
 
Truskawka - duuuużo zdrówka dla Ciebie, oby antybiotyk nie był konieczny!

Martyna - heh, dlatego właśnie nie mam TV w sypialni :p
Zazdroszczę długich włosów - strasznie mi się takie podobają, ale nie mam cierpliwości :p

Koga - super, że się dobrze bawiłaś :)
No właśnie ja promocji w sklepach nie wyłapuję za bardzo, zresztą jak na kobietę naprawdę rzadko bywam na ubraniowych zakupach (w zasadzie tylko jak coś konkretnego potrzebuję)

Lolcia
- a ten samochód ma być dla Ciebie?

Sosnowiczanka - kurcze, nie dobrze. Ciekawe co się takiego wydarzyło, że tak mu się odmieniło... Ta szczotka serio jest warta uwagi? - jakoś zawsze myślałam, że jest raczej przereklamowana, a ostatnio zobaczyłam u siostry i zachwalała strasznie :)

Smile - współczuję pogody. U mnie całkiem przyjemnie. Aż się chciało na spacer iść. Tylko gdzie tu białe święta, skoro jest 11 st w dzień ;/:(
Heh, ja też kiepsko wyglądam w ciąży, szczególnie twarz. W ogóle sobie nie mogę z cerą teraz poradzić ;/

Mamuśka
- mam nadzieję, że rozpoznam! ;)
To się wyspałaś. Ja za to jutro dłużej pośpię, bo zazwyczaj po 5 wstaję zrobić mężowi śniadanie i w ogóle, a dziś mi oznajmił "od jutra robię sobie przerwę świąteczną!" więc będzie dłuuugie spanie :D

Justyna
- nie no, wiem, że to co w sieci trzeba mocno selekcjonować ;) A o książki pytam raczej żeby się czymś zająć, bo mam już dość tego odpoczywania, a na "nieciążowej lekturze" skupić się nie potrafię póki co...

Malutka - wszystkie tak mówicie o tych choinkach, że... chyba sobie zorganizuję jakiś mały stroik na stół, coby mi świętami pachniało :D

Miss - co za typ! Rzeczywiście zmień ginekologa jak najszybciej, po co się masz denerwować ;/

Kasia - Hahaha, córka zawsze doradzi :D
 
Dziewczyny mam pytanie jak to u Was jest z wagą? Przed ciążą ważyłam 70 kg na dzisiejszej wizycie mialam 67 kg położna była troche zaskoczona ale nic nie powiedziała. Słyszałam że na poczatku ciąży może waga lecieć w dół ale przecież to już 16 tc
 
No właśnie co z ciasteczkiem? Nic się nie odzywa :confused:

A co do mojego wyglądu to młoda na każdym kroku coś, jak ja raz w spodniach z dresu do szkoły odprowadzalam to mi powiedziała że tylko do pasów a potem sama pójdzie, bo jej wstyd bo wyglądam w tych spodniach jakbym kupe miała w kroku :eek:
 
reklama
Gosia widzę startowałas z taką waga jak ja. Ja tez schudlam może nie aż tyle ale jednak też schudlam. Położna nic nie mówiła żeby było to coś złego. Jak jesz normalnie to moim.zdaniem wszystko jest dobrze
 
Do góry