reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Smile apap z tego co wiem. A poza tym nie mam pojecia.
Lolcia kładź sie z małym to i ty skorzystasz ;)
a my mielismy jechac na zakupy i obiad a zamiast tego siedzimy w samochodzie i czekamy na pomoc drogowa bo paliwa zabraklo :-/ super niedziela. Żołądek do kręgosłupa mi przyrósł :(
 
reklama
Martucha wlasnie ze sklepu wrocilismy bo robakowi nie w glowie spanie :D wlasnie doczytalam o nieladnym komentarzu szwagierki. Czasem sie zastanawiam czy to naprawde boli pomyslec zanim sie cos powie? Tak czy siak ciesz sie reakcja synka a na nia uwagi nie zwracaj :)
Smile paracetamol :)
 
O dzieki dziewczyny :-)

U nas tez slaba niedziela, wszystko spada, tlucze sie, psuje, zrobilam sobie rane miedzy palcami jak zmywalam, siedze z plasterkiem a maz dalej sam robi obiad bo ja sie dzis do niczego nie nadaje..
 
Lolcia do niej mi juz słów brakuje. Nie dosc ze mlodsza to tak mało inteligentna ze szok :p pomijam fakt ze ma 22lata 4 letnie dziecko ktore zrobila sobie bo nam sie syn urodzil i byla zazdrosna ze nia sie nikt nie interesuje. Teraz tez sie zdecydowali na dziecko chociaz mowila ze najpierw szuka pracy i musi ogarnac sytuacje materialna itd a jak sie dowiedziala ze my sie staramy to sie jej zmieniło... aj szkoda słów... ;)
 
Martucha tak to jest jak glowa dziecka a pupa szaleje :D przepraszam za okreslenie ale wiekszosc tak mlodych mam jest niedojrzala emocjonalnie oczywiscie nie mowie o wszystkich bo sama znam wiele mlodych mamusiek, ktore sa fantastyczne :) moze przy drugim dorosnie :D
Dobra ide na tv :D nudzi mi sie to sobie na sofie poodpoczywam :)
 
Martucha wiem co czujesz mam w rodzinie podobną sytuację. Jak braliśmy ślub to na naszym weselu powiedziała, że to bez senesu bo za 2 lata będzie rozwód. Jak rodziłam pierwszego syna o mało ze skóry nie wyszła. Ale wiem, że ona po prostu jest zazdrosna.
 
Niobe niestety u niej też jest zazdrosc. Ale tyle jej. Wazne ze moi rodzice beda cieszyc sie z wnuka bo tesciowie juz wiem ze zajma sie nia... ;) moze i dobrze mi nie beda glowy zawracac zabobonami i przesądami wszelkimi :p
 
reklama
Nie martw się, ja przez to, że ona urodziła syna to mój praktycznie nie ma drugich dziadków, Moi nadrabiają za dwie rodziny i jakoś jedziemy. Nieraz tylko młodemu się przypomni, że jest druga babcia, ale jak jedziemy a ona cały czas zajmuje się tylko jego kuzynem to nasz jest wyleczony z odwiedzin na następne 2 miesiące.
 
Do góry