reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Ale złośliwe bestie potrafią być w rodzinie - zresztą w kazdej się ktoś taki znajdzie :tak:
Ja jestem taką "młodą mamuśka" ale rzeczywiscie jak czasami patrze na postepowanie rówieśniczek to naprawde szkoda słów.
Lolcia dziękuje :) jakoś się staramy to wszystko połączyć :)
Odnośnie młodszego, może spróbuj z bajką żeby przeczytać, ale tak że musi być w łóżeczku i nie może wychodzić - może obiecaj coś że jak tylko wstanie to zrobicie coś fajnego, pomiziaj go po pleckach, sama nie wiem, ale u mnie takie drobne rzeczy działały :)
 
reklama
Ginger oj to silna wola widze - ale pamietaj, to jedyny taki okres gdzie nikt Ci nie wypomni hehe :-)
Własnie co do ubioru, to jakie kupilas? I bardzo drogo wyszło? bo jak czasami widze cene takich to az mnie powala z nóg chociaz tez juz wczoraj sie rozgladalam bo czuje uwieranie dość nieprzyjemne w podbrzuszu przez spodnie...
 
Archea ale ja też byłam młodą mamą bo mialam 19lat jak zaszlam a 20jak urodzilam. Trzeba miec po prostu cos w głowie... ;)
mamaAnia, niobe czekamy na relacje z wizyt i fotki fasolek :D
 
wiem ze nikt nie wypomni, ino sie w drzwi nie zmieszcze. Udalo mi sie, ale pachnialo mi przez pol parkingu :-D Spodnie i spodnica w C&A spodnie taki cieniutki dzins i bardzo elastycznyco najlepsze wygladam w nich bardzo dobrze lepiej niz w tych zwyklych heheheheh 20141012_192929(2).jpg
spodnie stowke a spodnica 59 :)
 

Załączniki

  • 20141012_192929(2).jpg
    20141012_192929(2).jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry