reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

reklama
te sa ciemnogaranatowe byly czarne i tradycyjne dzinsy bylo duzo slicznych spodniczek ale za małe dla mnie:crazy: popatrzcie sobie na stronie sklepu co jest dla mam heh wreszcie mnie nie bedzie wieczorem brzuch bolał
 
Minka ja przez telefon pisze wiec nie widze :p sory...
ja serduszka jeszcze nie widzialam. Bylam na usg na poczatku miesiąca i widzialam pęcherzyk ale byl za maly jak na moje wyliczenia i nie bylo nic konkretnego widac.
 
Witam kolejną mamusię:)
GingerBaby super ciuszki:) w pierwszej ciąży obeszłam się bez ciążowych spodni ale tym razem raczej się nie uda bo zima idzie;dd moja sis ma jakieś spodnie ciążowe ale ona trochę grubsza i wyższa ode mnie więc pewnie będą za duże;/ dla mnie najwygodniejsze są leginsiory, dresy i tuniki:)
dziewczyny trzymam kciuki jutro za wizyty;)

no a ja już po kolacji..znów zapchałam się jak tylko się dało i dopchałam pomarańczem:-)
 
A mnie brzuch rozbolal ;( zle sie czuje ogolnie, jakis beznadziejny dzien dzis...O swoim jedzeniu nic nawet nie mowie bo nic mi sie smakuje na nic nie mam ochoty a jak juz cos zjem to cos slodkiego.
 
Dobry wieczor :) dzieciaki po wielkich wojnach zasnely. Ehh jakis tydzien moze dwa bedzie taka walka trwala. W polsce u dziadkow mogli wiecej i tu tez chca na mnie wymusic...
Archea ja z ta glizda mala juz wszystkiego probowalam :D ale chyba zaczal lapac o co chodzi w samodzielnym zasypianiu i mam nadzieje, ze nabierze wprawy :) ciazowe rzeczy dosc fajne i tanie na ciucholandach mozna znalezc bo w sklepach to ceny z kosmosu :)
MamaAnia zaciskam za wizyte &&&&
Niobe za ciebie tez &&&&
Minka witaj :) ja mam dwoch synkow i tez trzecie w drodze :)
Gingerbaby fajne te ciuszki i faktycznie nie drogie :)
 
reklama
Witaj Minka :) Ginger- fajne ciuchy- ja teraz cały czas chodzę w legginsach, nic nie obciska i najchetniej przechodzilabym w nich całą zimę,ale trzeba wtedy będzie coś cieplejszego na dupsko wcisnąc :) A ja dziś byłam u znajomej na pizzy, w miedzyczasie zaproponowano mi piwo iii musiałam powiedziec o odmiennym stanie. Wtedy znajoma wyciągnęła owoce i co chwila polewała mi soku albo wody mineralnej :) :-)
 
Do góry