reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

dzięki wielkie dziewczyny za wsparcie :) mam nadzieję, że sytuacja z mamą i w ogóle wszystkimi dziadkami się utrzyma jak najdłużej :)

marzycielka, ja też mam coś w rodzaju takiej ciepłej narzuty z rękawami zapinanej na 1 guzik tylko z przodu.. chwilę trzeba ją układać, żeby jakoś leżała, ale spełnia funkcję na taką pogodę jak teraz.. chociaż fakt faktem człowiek wygląda jak przemieszczający się namiot w czymś takim.. no ale cóż.. musimy jakoś przetrwać jeszcze te 2 miesiące :D
nie ma tej firmy nigdzie na necie, ale znalazłam coś takiego na firmie Vubu.. mogę polecić tą firmę, bo mam koleżanki, które pół szafy mają zamówione z tej firmy i są mega zadowolone.. tylko niektóre twierdzą, że rozmiarówka jest zaniżona, że zdarza się, że za duże są te rzeczy, ale z wymianą i zwrotem też nie ma problemu Wełniane ponczo - bordowe | Sklep internetowy Vubu.pl
no ja mam coś w tym stylu tylko z rękawami i zapinane na 1 guzik z przodu.. ale nie wyglądam tak sexi jak ta pani na zdjęciu :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki wielkie dziewczyny za wsparcie :) mam nadzieję, że sytuacja z mamą i w ogóle wszystkimi dziadkami się utrzyma jak najdłużej :)

marzycielka, ja też mam coś w rodzaju takiej ciepłej narzuty z rękawami zapinanej na 1 guzik tylko z przodu.. chwilę trzeba ją układać, żeby jakoś leżała, ale spełnia funkcję na taką pogodę jak teraz.. chociaż fakt faktem człowiek wygląda jak przemieszczający się namiot w czymś takim.. no ale cóż.. musimy jakoś przetrwać jeszcze te 2 miesiące :D
nie ma tej firmy nigdzie na necie, ale znalazłam coś takiego na firmie Vubu.. mogę polecić tą firmę, bo mam koleżanki, które pół szafy mają zamówione z tej firmy i są mega zadowolone.. tylko niektóre piszą, że rozmiarówka jest zaniżona, że zdarza się, że za duże są te rzeczy, ale z wymianą i zwrotem też nie ma problemu Wełniane ponczo - bordowe | Sklep internetowy Vubu.pl
no ja mam coś w tym stylu tylko z rękawami i zapinane na 1 guzik z przodu.. ale nie wyglądam tak sexi jak ta pani na zdjęciu :-D

Śliczne jest tylko no ja właśnie coś z rękawami szukam bo mi zimno haha
Jedziemy dzisiaj do Radomia do C&A bo podobno tam mają duży dział dla ciężarówek i fajne kurtki i płaszcze to może coś uchodzę.
 
ja chodze juz po prostu rozpieta... A powiem Wam, ze juz mnie to malo interesuje jak wygladam. Buzie mam okraglutka jak dynia i tylko kilka ciuchow na zmiane, wiec wytrzymam te 1.5 miesiaca ;) Dzisiaj ogladalam zdjecia sprzed ciazy - zawsze mi sie wydawalo, ze mam za duzo kg i nie wiem co mi sie w sobie nie podobalo! Haha :) Powiem tylko ze nosilam rozm, 34\36 a teraz 40 ciazowe za ciasne ;(
 
Nunka, ja też kupiłam używaną - też słyszałam, że złamaną lepiej się mota. Bardzo ładna ta Twoja, ja też mam paseczki tylko niebiesko, brązowo, żółte :)
Marzycielka, swojej produkcji jeszcze nie mam, bo dopiero czekam na materiały. Ale to będzie coś w tym stylu RĘCZNIK SZYBKOSCHNĄCY MERKAL Z MIKROFIBRY 80X130 (5084611874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z mikrofibry. Jest dobry na wszelkie wyjazdy, bo zajmuje mało miejsca, jest chłonny i szybko schnie.
Asiorek, świetne zdjęcia!
Karina, ja też odpuszczam kupowanie ciążowych ciuchów. Płaszcze pożyczam od mamy, może jakieś legginsy dokupię. Czekam na ciepłą wiosnę i sukienki, bo i tak mam w szafie dużo takich luźnych w brzuchu.
 
czoperka ja wyciagnelam z szafy ciuchy luzne w brzuchu i okazaly sie wcale nie luzne:)) na szczęście nie pracuje i wiekszosc siedze w domu wiec leginsy i bluzka wystarczaja. Ale marze o tym, zeby sie wystroic i poczuć sie w koncu zgrabną hahaha! Ale mam sukienki maxidress i spodnice do ziemi letnią i chce przymierzyć moze chociaz w tym sie lepiej poczuje;))
 
Karina, pisząc "luźne w brzuchu" miałam na myśli: luźne przed ciążą, bo teraz to ciężko o coś luźnego haha :-)
 
Ja lubiłam przed ciaza oversizowe rzeczy zwłaszcza na gore. Kupiłam tylko leginsy i dresy i chyba jedna sukienkę która mogę nosić tez po ciazy bo ma taliowany pasek. Wydawało mi sie ze te ciążowe ciuchy są brzydkie!!! Nie przytyłam dużo wiec dam rade do końca z tym co mam:)
 
reklama
Kupiłam tylko spodnie ciążowe bo bardzo szybko rozeszły mi się biodra i w nic się nie dopinałam. Więc już koło 12 tygodnia, mimo braku brzucha, śmigałam z pasem. Przestałam się dopinać w kurtce akurat w momencie kiedy lekarz zalecił mi leżenie więc w sumie nie muszę zamawiać nawet żadnej narzuty skoro i tak w domu siedzę. Marzy mi się jakaś maxi, te które mam są obcisłe i już brzucha nie wcisnę, ale ciężko coś kupić bez mierzenia, nie mam pojęcia jakiego rozmiaru szukać.
 
Do góry