reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

e.. no mnie sie bardziej wydaje ze ciazowe szczegolnie koszule sa jak samoloty a wyglada sie w tym jak w worku... mam kilka koszul od znajomej ale jak je ubralam to jak w spadochronie... leza w szafie... mam 2 ulubione bluzki leginsy i 3 pary spodni reszte nosze to co mam.. w domu chodze w bluzkach z przed ciazy takie dopasowane ale lubie jak brzusio jest widoczny ...
 
reklama
asiorek ja zamówiłam sobie na urodziny 2 takie DYSKRETNA KOSZULA CIĄŻOWA I DO KARMIENIA KR.RĘKAW (5046273598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. u brata i mama mi doradziła, żebym wzięła jak największą, bo jak mi brzuch urośnie i kto wie.. będę jeszcze po cesarce to każda obcisłość będzie mi przeszkadzać i zamówiłam 2 XL.. Matko! jakie wory.. utonę w tym nawet, jak mi brzuch jeszcze 2x urośnie.. a brat zamówił już dawno.. wymienić się nie da.. człowiek jest głupi :dry:
 
No a ja kupiłam sobie dzisiaj wreszcie świetną , granatową kurtkę , którą mogę spokojnie nosić po ciąży bo ma ściągacz w pasie a teraz przynajmniej spokojnie się zasuwam i mam jeszcze lekki zapas. Kurtkę nabyłam w C&A. :-)
 
kurcze ja chcialam w sobotw kupic pizame do szpitala i stalam jak osiol przed wieszakami:) nie wiedzialam czy M czy L, czy moze XL. Nie chce koszuli nocnej tylko jakies spodnie i bluzke wiec rozmiar w pasie bedzie mial znaczenie:/
 
Ja też się zastanawiałam nad piżama kupilan na allegro 3 sztuki i szlafrok. 1 sztuka az długim rękawem w rozmiarze o 1 większym niż przed ciążą. Czyli M. I leżą spoko nie są opiekę czy cos
 
dziewczyny do szpitala zwlaszcza przed porodem najlepsza koszula.. przynajmniej u mnie trzeba bylo zawsze byc przygotowanym na badanie.. bez majciorow tylko kiecka do gory i gotowe..:) rodzilam tez w swojej koszuli przynajmniej z golym tylkiem nie latalam i na pilce nie siedzialam...
 
reklama
Dziękuję i cieszę się , że twoja mama wygrała tą walkę bo to wielkie szczęście!



O te ręczniki mnie zaciekawiły. Masz ich zdjęcie , jak one działają?



O matko stracić chłopaka to też straszne przeżycie!!



Niestety nie są nieśmiertelni. Też tak kiedyś myślałam.

Śliczną tą chustę zamówiłaś i tą drugą też widziałam go jestem na tej samej grupie co ty :D
Ja chcę kupić Storchenwiege Leo .

A ja dzisiaj się nie wyspałam bo ciągle mi się śniło , że chodzę po sklepach i nie mogę kupić żadnej kurtki na wiosnę , która by się zasunęła na tym bębenie. Zresztą tak jest też w realu i może wy znacie jakieś sklepy gdzie mogę taką kurtkę kupić?

Storchenwiege ma piękne chusty tylko, że to moja pierwsza... stwierdziłam, że skoro na forach tak chwalą złamane i mówią, że jest łatwiej na początku to zacznę od takiej tym bardziej, że cenowo jest w tym momencie bardziej w moim zasięgu :) jak zakocham się w noszeniu to też przyjrzę się bliżej ich ofercie, bo jak weszłam na ich stronę to Mąż słyszał tylko: "o Boże, jaka piękna!!!" albo "chcę taką!!!" hehehehe :)

Ja ze spaniem mam to samo. Śnią mi się tylko gorsze rzeczy - porody, ucieczki przed kimś kto chce wbić mi coś w brzuch... jakieś takie lęki mnie nawiedzają... :(


Przepiękne zdjęcia!! pozazdrościć! :)


dzięki wielkie dziewczyny za wsparcie :) mam nadzieję, że sytuacja z mamą i w ogóle wszystkimi dziadkami się utrzyma jak najdłużej :)

marzycielka, ja też mam coś w rodzaju takiej ciepłej narzuty z rękawami zapinanej na 1 guzik tylko z przodu.. chwilę trzeba ją układać, żeby jakoś leżała, ale spełnia funkcję na taką pogodę jak teraz.. chociaż fakt faktem człowiek wygląda jak przemieszczający się namiot w czymś takim.. no ale cóż.. musimy jakoś przetrwać jeszcze te 2 miesiące :D
nie ma tej firmy nigdzie na necie, ale znalazłam coś takiego na firmie Vubu.. mogę polecić tą firmę, bo mam koleżanki, które pół szafy mają zamówione z tej firmy i są mega zadowolone.. tylko niektóre twierdzą, że rozmiarówka jest zaniżona, że zdarza się, że za duże są te rzeczy, ale z wymianą i zwrotem też nie ma problemu Wełniane ponczo - bordowe | Sklep internetowy Vubu.pl
no ja mam coś w tym stylu tylko z rękawami i zapinane na 1 guzik z przodu.. ale nie wyglądam tak sexi jak ta pani na zdjęciu :-D

Ojej, ojej, ojej! zakochałam się w tym kolorze!!! przecudowny! tylko skoro jest wełniane to czy nie gryzie przypadkiem? ja jestem na to gryzienie mega uczulona :p

Śliczne jest tylko no ja właśnie coś z rękawami szukam bo mi zimno haha
Jedziemy dzisiaj do Radomia do C&A bo podobno tam mają duży dział dla ciężarówek i fajne kurtki i płaszcze to może coś uchodzę.

C&A najlepszy sklep na świecie! możesz tam kupić fajne ciuchy, a przy okazji podbudować się, bo rozmiarówkę mają zawyżoną i zamiast w 42 wchodzę w 40, a czasami nawet w 38!! :) tak też było ze spodniami ciążowymi - noszę 42 w porywach do 40, a ciążówki mam na 38 :)

Nunka, ja też kupiłam używaną - też słyszałam, że złamaną lepiej się mota. Bardzo ładna ta Twoja, ja też mam paseczki tylko niebiesko, brązowo, żółte :)
Marzycielka, swojej produkcji jeszcze nie mam, bo dopiero czekam na materiały. Ale to będzie coś w tym stylu RĘCZNIK SZYBKOSCHNĄCY MERKAL Z MIKROFIBRY 80X130 (5084611874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z mikrofibry. Jest dobry na wszelkie wyjazdy, bo zajmuje mało miejsca, jest chłonny i szybko schnie.
Asiorek, świetne zdjęcia!
Karina, ja też odpuszczam kupowanie ciążowych ciuchów. Płaszcze pożyczam od mamy, może jakieś legginsy dokupię. Czekam na ciepłą wiosnę i sukienki, bo i tak mam w szafie dużo takich luźnych w brzuchu.

Ja koniecznie chciałam paski, bo jakoś tak mi się kojarzą z chustami :)

zainteresowałaś mnie tym szybkoschnącym ręcznikiem. Słyszałam o tym jak wybierałam się w góry na początku ciąży na urlop, ale jakoś nie zainteresowałam się głębiej tym tematem natomiast teraz czuję, że muszę poszperać...

wiecie mysle ze dla duuuuzej wiekszosci naszych mezow z brzuszkami wygladamy niesamowicie sexy..... choc moj ostatnio do mnie z tekstem - wielorybku..

Hahahahaha :D spoko, u mnie kuleczka albo pączuś jest na porządku dziennym :) :) uważam, że mój Mąż to mistrz w wymyślaniu przezwisk, więc mogę liczyć na to, że do końca ciąży wymyśli ich jeszcze kilka :D
 
Do góry