reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

Ja dalej używam Nivea tyle ze z filtrem 30. Ale to tak na pierwsze wiosenne spacery,bo docelowo kupię w aptece jakiś inny...
Coś polecacie??
 
reklama
Ja używam dokłądnie tego samego Nivea z faktorem 30. Nie zamierzam zmieniać go na inny. Myślę, że ten filtr wystarczy a i tak będę raczej chroniła przed słońcem.
 
Moją jeszcze nie opaliło - na razie dalej używam nivea na każdą pogodę, ale musze kupić jakies mleczko z wysokim filtrem - jesli uda się pojechac na wakacje to się przyda, no a takim mleczkiem chyba buźkę też można posmarować - nie będe kupowała osobnego kremu.

A czy u Waszym brzdącom robią się zadziorki przy pazurkach u rączek? bo u nas się robią - nei wiem czy za mało wit. A czy jak?
no i nie raz też zauwazam ze nadłamują sie paznokietki w kącikach szczególnie u stóp...nawet jak sa krótkie i nei ma co obcinać...:confused2:
 
U nas się robią zadziory, ale myślę że to raczej z obcinania. Jagoda ma zupełnie proste paznokcie i jak dbcinam toto odchodzi sórka z boków. A muszę dobrze odcinać bo jak odrastają to na bardzo ostre brzegi.
 
A czy u Waszym brzdącom robią się zadziorki przy pazurkach u rączek? bo u nas się robią - nei wiem czy za mało wit. A czy jak?
no i nie raz też zauwazam ze nadłamują sie paznokietki w kącikach szczególnie u stóp...nawet jak sa krótkie i nei ma co obcinać...:confused2:

Mojej Martynie pare razy zrobiły sie zadziorki, ale obcięłam je cążkami do skórek i po problemie.

Z paznokciami u stóp wiem, że Deli miała podobny problem u Oliwii. Doszłyśmy do wniosku, że może być to spowodowane uderzaniem nóżkami podczas leżenia na brzuszku lub raczkowania.
 
ja smaruję na razie tylko bambino z filtrem 4 i parę razy zapomniałam i się młody opalił...ale na szczęscie nei czerwienieje tylko od razu na brzoskwinke- widać tak jak i Karol bedzie miał karnację raczej po tatusiu/dziedku, nie po mnie....choć pewnie jak urosną to to brązowienie może być mniejsze
a teraz tak ładnie- mój Karol w lato włosy jeszcze bielsze a skóra brązowa:)
 
reklama
U nas się robią zadziory, ale myślę że to raczej z obcinania. Jagoda ma zupełnie proste paznokcie i jak dbcinam toto odchodzi sórka z boków. A muszę dobrze odcinać bo jak odrastają to na bardzo ostre brzegi.

u nas to samo :-( jakoś nie umiem zaokrąglić Moni paznokci na serdecznych i środkowych paluszkach :-( aż sztyleciki jej się robią a jak wysypka swędzi to....masakra :-(
 
Do góry