reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

reklama
Kasieńka ja co jakiś czas wrzucę kilka rzeczy małej do naszego prania i wtedy włączam podwójne płukanie. Ale ona nie jest na nic uczulona więc mogę sobie na to pozwolić:)
 
Kasia z tego co pamiętam to bluelowi bardzo szybko zaczęła Wojtusia ubranka prać z zwykłych proszkach,ja jedne body przypadkiem uprałam z naszymi i nic nie bylo,więc po woli będę chyba "próbować"
 
Dla Laury tez nic nie było. Aż po 3 mści wyszło wszystko. Moim zdaniem to proszki dla dzieci nie są drogie, na długo starczaja. Zwykle proszki mają różne chemikalia a one przenikają przez cienka skórę dziecka do krwiobiegu. Może nic nie być ale po co aplikowac dla dziecka dodatkowe toksyny
 
Do góry