reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
Mój tez śpi w pajacykach-mówie że to jego pizamka...

Wiecie co mały ma takie suche poliki i robia sie lekko brązowe a potem znikaja co dziwniejsze mam to samo na (.):shocked2:
co to jakies uczulenie????smaruje zwykłym kremem bambino....
 
Mój tez śpi w pajacykach-mówie że to jego pizamka...

Wiecie co mały ma takie suche poliki i robia sie lekko brązowe a potem znikaja co dziwniejsze mam to samo na (.):shocked2:
co to jakies uczulenie????smaruje zwykłym kremem bambino....
Malinka, wiem że jest cos takiego jak grzybica, która przechodzi z piersi na dzidzie - ale nei kracze ze to akurat u Ciebie - a czy ta skóra zmieniona jest świecąca?posypana jakby sreberkiem?

Co do naszej garderoby do snu, to ja Małej kupiłam piżamki(żeby się przyzwyczajała do tego jak to powinno w życiu być) i śpi w nich już chyba prawie 2 miesiące - I do piżamki skarpetki z frotty, chociaz rano przeważnie już ich nie ma na stópkach ale nóżki i tak ma cieplusie od kołderki:tak:
Nie raz mnie martwi czy nie zimno jej w rączki jak ma tak podniesione do góry podczas snu - nie da się ich wtedy okryć....nie wiem jak ona może tak spać:-pja to musze być okryta po samą szyje:-D

W dzien tez staram się ją ubierac w body pod spód i normalne ubranka, ale czasami zakładam tez śpioszki bo ma kilka ładnych z prezencików - i szkoda nie ubierac:-p
 
Malinka, wiem że jest cos takiego jak grzybica, która przechodzi z piersi na dzidzie - ale nei kracze ze to akurat u Ciebie - a czy ta skóra zmieniona jest świecąca?posypana jakby sreberkiem?

hmmm to jest tylko suche na początku a potem brązowe się robi i znika....u siebie podrapałam...myślałam ze brudna jestem:sorry2: i skórka zeszła... nie wiem czy smarowac czyms innym skoro znika????
 
hmmm to jest tylko suche na początku a potem brązowe się robi i znika....u siebie podrapałam...myślałam ze brudna jestem:sorry2: i skórka zeszła... nie wiem czy smarowac czyms innym skoro znika????
o to ja kompletnie nie wiem co to za dziwnosci:-pale moze już jutro nic nie bedzie znac i nie bedziesz miała problemu;-)gorzej z tomaszkiem jak tez coś u niego się pojawia - moze znajdziesz coś na necie, co to by mogło byc:baffled:
 
Zosia też spi w pajacach. po pobudce zakładam jej dzienne ubranko - zazwyczaj body, jakas bluzeczke i dresy :-p mała dresiara mi rośnie :-p
a za rajstopkami to ona nie przepada (ma to po mamie:-D). chyba za mocno jej tłuste nóżki obciskają...
 
My śpimy w pajacykach, a w dzień bodziak z długim rękawkiem i rajtuzki - tak małemu najwygodniej. Śpiochy niby jeszcze mamy 2 pary (prezenty), ale jakoś zbytnio nam nie podchodzą. Nawet nie lubimy bluzeczek na bodziaku. Nieraz założę mu bodziaka na krótki rękaw i bluzeczkę, ale chyba mu zbytnio nie pasi taki układ.
 
ja nie ubieram w piżamki tak gdzieś do roku:) poprostu na noc po kąpieli świeże ubranko (nie mam jakiś sztywnych czy krępujących) i tyle ile ponosi tyle ponosi czasem tylko do rana kiedy uleje czasem i po kąpieli drugie ubranko;p
Ja moja ubieram tak jak Aneczka.....
Spiochow mam troche jeszcze po Gosi,no i z prezentow....wiec ja ubieram
 
Dziewczyny czy Wy kąpiecie już maluszki w wannie? czy caly czas w wanienkach...? bo moja Zośka cała łazienke mi zachlapuje jak jest myta w wanience :-p i zastanawiam sie nad przejsciem do wanny.... tylko jak to zrobić jak ona nie siedzi samodzielnie jeszcze...
 
reklama
Dziewczyny czy Wy kąpiecie już maluszki w wannie? czy caly czas w wanienkach...? bo moja Zośka cała łazienke mi zachlapuje jak jest myta w wanience :-p i zastanawiam sie nad przejsciem do wanny.... tylko jak to zrobić jak ona nie siedzi samodzielnie jeszcze...

ja kąpie jeszcze w wanience i do tego w pokoju,maa tez nam strasznie chlapie,ale dopóki nie bedzie siedzieć pozostaje nam wanienka,bo ja mam wysoki brodzik zamiast wanny
 
Do góry