reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
Mój kupił tą foczkę ale absolutnie się u nas nie sprawdziła. Mała się w niej może 3 razy kąpała.

u nas na poczatku tez sie nie sprawdzala bo Monia po prostu byla za mala :-( przelewalam mi sie, zsuwala, musialam ja caly czas przytrzymywac i to mi nie pasowalo bo niby miala mi foczka ulatwic kapiel a bylo odwrotnie :-(
w dodatku foczka niebardzo pasowala do naszej wanienki - niby przyssana ale sie kolysala wiec wywalilam dziadostwo ;-):tak:

no ale jak choinka stanela w duzym pokoju to trza bylo sie przeniesc z kapiela do lazienki - no i przypomnialo mi sie o foczce - wytargalam ja i okazalo sie ze w wannie sie nie kolebie a Monia w niej fajnie siedzi :-) to sie teraz z foka kapiemy :-)
 
Faktycznie ładnie mi wyszło prawda?:-D:-D:-D Tak to jest jak się człowiek kilkoma rzeczami na raz zajmuje:-)
u nas na poczatku tez sie nie sprawdzala bo Monia po prostu byla za mala :-( przelewalam mi sie, zsuwala, musialam ja caly czas przytrzymywac i to mi nie pasowalo bo niby miala mi foczka ulatwic kapiel a bylo odwrotnie :-(
w dodatku foczka niebardzo pasowala do naszej wanienki - niby przyssana ale sie kolysala wiec wywalilam dziadostwo ;-):tak:

no ale jak choinka stanela w duzym pokoju to trza bylo sie przeniesc z kapiela do lazienki - no i przypomnialo mi sie o foczce - wytargalam ja i okazalo sie ze w wannie sie nie kolebie a Monia w niej fajnie siedzi :-) to sie teraz z foka kapiemy :-)
No ja jeszcze jej nie wywaliłam i może jeszcze użyje, kto wie. Tylko moje dziecko jakieś takie uwięzione w niej było. Ani noga ani ręką ruszyć nie mogła za bardzo i tak wisiała. Może jak już będzie siedzieć to się sprawdzi? No i więcej "wanny do wody" trzeba wtedy nalać a u nas z tą ciepłą wodą kicha jest, bo junkers stary a właściciele na nowy żałują kasy.
 
ja tez w wanience kapie a wanienka w wannie
tyle ze moj maluszek nie chlapie, on ma wtedy relaks,
blogi spokoj i ziewanie mu sie zaczyna
a raz nawet zasnal
sila rutyny:tak:
po kapieli w czystych spioszkach i nasmarowany zasypia w przeciagu 5 minut
 
Ostatnia edycja:
Ja takie cos zakupilam Drehbarer Badesitz online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby i czekam tylko az mala usiadzie by ja w tym posadzic...bo te kapanie w wanience to juz mnie meczy:baffled:
Kupilam tez wanienke i uzywam jej teraz na szafce,ktorej uzywalam od urodzenia(taka szafka z wanienka tylko ta mniejsza wanienke wywalilam a wsadzilam te wieksza) i dzieki temu nie musze sie nad wanna pochylac:-)
 
reklama
My na razie kąpiemy jeszcze w waniennie w pokoju na łóżku rozkładam duzy ręcznik bo mała nieźle chlapie, poczekamy jeszcze z tydzien moze dwa i przeniesiemy się do duzej wanny, kupione mam to krzesełko co Bartuś się w nim tak wspaniale kąpie:-) i mam nadzieje ze Mała będzie szczęśliwa bo zacznie się kąpać z siostrzyczką.
 
Do góry