reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

Moja śpi w pajacach,a le piżamki już mamy kupione :-) tylko, ze ubrane dopiero za około 3 mc, bo duże :-). Jak będą dobre to ubierzemy.
A po śnie zawsze się przebieramy też w dresy :-) jak większość No i na noc znów pajacyk zawsze nowy :-)
 
reklama
Ja Karincia tez tak robie,no i moja sie tez niezle chlapie....:-D
Jakos sobie radze,a ze niewygodnie to trudno
Reksio,a jak bys wlozyla ja do duzej wanny to tez by ci bylo tak samo niewygodnie,bo tez schylic sie bys musiala do malej...no chyba ze z nia bys sie kapala.....
 
Ostatnia edycja:
My kąpiemy się jeszcze w wanience, którą wstawiamy do wanny. Wanienkę mamy dużą, więc jeszcze trochę nam posłuży. Nawet całkiem wygodnie mi się tak kąpie małego:-D
 
Dziewczyny czy Wy kąpiecie już maluszki w wannie? czy caly czas w wanienkach...? bo moja Zośka cała łazienke mi zachlapuje jak jest myta w wanience :-p i zastanawiam sie nad przejsciem do wanny.... tylko jak to zrobić jak ona nie siedzi samodzielnie jeszcze...
Mój kupił tą foczkę ale absolutnie się u nas nie sprawdziła. Mała się w niej może 3 razy kąpała.
Robimy tak, że po mojej kąpieli (grzeje łazienkę) nalewam wanny do wody (ale nie dużo, tyle co do wanienki, czyli u nas do ucha. Niestety mamy junkers więc kiepsko grzeje wodę stąd dolewamy trochę wody z czajnika i płyn do kąpieli. I wkładamy małą jak do wanienki. Można położyć pieluchę jak się boisz na początku. No i jest super plusku-plusku. Mała się cieszy jak głupia i chlapie nogami i rękoma. Na brzuchu też lubi w wannie posiedzieć. Ma kaczuszki gumowe i je łapie. Fakt nie raz się opija ale już się nauczyła trzymać lepiej równowagę.
 
reklama
Do góry