reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

my zuzylismy 2 opakowania Pamersów 1, a teraz jedziemy juz na 2.

Teraz zastanawiam sie nad zmianą, ponoc Lidlowskie "Toujours" są porównywalne do Pampków, a cena znacznie korzystniejsza:tak:, bo nie sa tak masowo rozreklamowane... Acha, i one dopiero od 4kg sie zaczynają, więc nie wiem, jak ten rozmiar w realu wychodzi...
W kazdym badz razie sprawdzimy, i ocenimy :happy:
 
reklama
My cały czas używamy Pampersów 1 i jestem bardzo zadowolona :tak:
Nigdy nic nie wyciekło ani nie odparzyło :-)
Teraz mam ostatnie opakowanie które starczy mi do końca tygodnia i później już chyba 2 ale one wydają mi się takie duże :eek: a ta dupina taka malutka jeszcze :sorry:
 
My narazie też na pampersach 1 jedziemy, ale widząc jak Marcel rośnie w oczach myślę że skończymy to opakowanie i chyba polecimy już pampersami dwójkami :-D
zużyliśmy też jedne huggisy, ale wg. mnie są za sztywne i robiły ślady na udkach.
Potem spróbujemy biedronkowych dada tylko jeszcze nie zakupione ;-) i z lidla jedna paka czeka na strychu na swoją kolej ;-)
 
u nas poszły 3 paczki 1, teraz mam 2. dostalismy 3 mega paki, 1 sama kupiłam.
nas tez lubi sobie co nieco czasem wyleciec i trudno mi powiedziec dlaczego:no:
spróbowałabym innych, ale zobacze jak bedzie z nowa paczka.

pupke myje ciepła woda i mydełkiem bobas, nic sie nie dzieje :)
 
Ostatnia edycja:
Ja jednak jeszcze dokupie jedna paczke pampersow 1,bo 2 sa jednak za duze mimo,ze moja mala juz nie jest taka malutka i drobniutka jak byla...ale te 2 zle mi sie zapina,sa takie elastyczne,ze musze je mocno naciagac,po prostu za duze jeszcze na pupcie mojej ksiezniczki;-)Myslalam zeby 2 juz uzywac bo przeoczylam pare ciuszkow,ktore myslalam ciagle ,ze sa za duze a jak probowalam mala w nie ubrac to za male sie okazaly:-D
 
my jakos od 2 tyg jestesmy na dwojeczkach:-)ale wiecie ze w dupce jest zapas a w pasie jakos tak niebardzo??hmmm chyba zajze u nas do lidla moze bede te pieluchy o ktorych pisalyscie:tak:niby lidl to sieciowka ale w uk maja zupelnie inne produlty niz w lidlu w pl:tak::-)
 
Powiedzcie dziwewczyny czy smarujecie glowe dziecka oliwka??:eek: Moja mama do mnie zadzwonila i powiedziala ze trzeba smarowac zebe sie ciemieniucha nie zrobila bo ludzie powiedza ze zaniedbalam dziecko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ufff... nienawidze jak moja mama ciagle mi powtarza "... bo co ludzie powiedza..." Nie moze zrozumiec ze w du***e mam co ludzie beda gadac... No i nie wiem co z ta oliwka bo mi nic nie kazali smarowac a Wy cos takiego robicie czy to sie 20 lat temu robilo...??????:sorry::sorry::sorry:
 
Olenka, moj ma problem ze skorka na glowie od urodzenia, na czole najgorzej to widac
schodzi mu powoili
polozna zalecala przemywac tylko przegotowana woda i tak robie, zadnych kremow
i schodzi powoli ale to juz ponad miesiac trwa,
pod spodem ladna skorka
ale czukek glowy ciagle jeszcze pokryty biala luszczaca sie warstwa

tez sie zastanawiam czy by jednak nie smarowac czyms??
 
Mi polozna doradzila dolewac oliwki do wody ,w ktorej mala kapie a ze myje jej tez glowke wiec mozna powiedziec,ze glowka jest tez naoliwiona:tak:a smarowac glowke oliwka to mowila zeby wlasnie gdy ciemieniucha sie juz pojawi i wtedy wyczesywac szczotka.
 
reklama
Z tego co ja wiem ( a wiem niewiele:-)) to jak juz ciemieniucha sie pojawi to trzeba urzywac specjalnych kremow a oliwke zeby zapobiec... Mewa mojemu tez zaczyna skora schodzic... Tez bede przemywac przegotowana woda...:tak::tak: Pewnie jak mama za tydzien przyjedzie i zacznie przy malym pielegnacje to oliwka i tak bedzie na jego glowce:crazy:
 
Do góry