reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
W szpitalu używałam pieluszek huggies. Jak skończyła mi się paczka zaczęłam używać pampersów. Z obu pieluszek jestem zadowolona, choć pampersy mają tę specjalną siateczkę na kupkę, co jest dobrym patentem :-D
 
Ja używam pampersów i jestem zadowolona :). Ostatnio używałam huggies, bo miałam jedną paczkę 1 i tak średnio mi się podobały. Jak dla mnie za sztywne, a może miałam lewą paczkę. Tak czy inaczej zostaję na pampersach.
 
ja tez bede wierna pampersom (chyba ze Moni pupa nie bedzie zadowolona) ;-)

poki co przeprowadzamy sie z "1" na "2" a zastanawiam sie nawet czy nie pominac "2" i nie wskoczyc od razu w "3"... chyba kupie pake "3" i zobaczymy... Monia ma juz 5kg a "2" sa do 6kg....
 
My używamy teraz papmersów 2. Odrazu takie kupiłam, bo w papmersy 1 Kuba się nie mieścił po urodzeniu, więc założyłam, że i ten też tak może mieć. Poza tym w związku z wodniakami jąderek mam zalecone luźne zapinanie (czyt. każda kupa i siku jest za pieluchą!!)
Kubusiowi kiedyś tatuś kupił w tesco ichniejsze pieluszki (chyba jedynki) i były rewelacyjne.
 
ja używam obecnie pampersów i są ok, próbowałam też babydream z rossmana i też są ok, testowałam również huggiesy, ale odparzyły pupę i raz siku przez nie wyleciało...
 
reklama
Hej dziewczyny.Kupowalam pampersy te 1 dla nowonarodzonych,wlasnie mi sie koncza a mam jedna paczke 2 ,3-6 kg.co dostalam.I nie wiem czy juz zaczyc ich uzywac czy jeszcze kupowac te 1...moja mala ma 4 kg.ale te 2 wydawaja mi sie troche za duze:confused2: Jakiego Wy uzywacie rozmiaru??
 
Do góry