reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
to pewnie trafiła ci się felerna partia czasem tak bywa;/
tak jak czasem sprawdzone pdpaski nagle cała paczka odkleja się buuu
a może tak być że w nocy jak przebierasz nagle chłodniej i sika ;p
moze po prostu poświęć jedną dwie pieluszki na to i przykrywaj jakoś albo wykombinuj jakiś wał ochronny;p
Poswięciłam wkładki laktacyjne, bo mi nic nie wycieka i są zbędne, byle ssię nie zagapić:cool2:Dzieki
 
KROCHMAL. Dodać go do kąpieli i będzie ładna gładka skóra. Do pół szklanki zimnej wody dać 1 łyżkę mąki ziemniaczanej, mieszać i tą mieszankę wlać do litra gotującej się wody i potem chwilkę mieszać.Potem dodać do wody do kąpieli.
DZIEKI DZIS ZATEM BEDZIEMY SIE KROCHMALIC BO NIE MAGE PATRZEC JAK ZAŁATWIŁAM CÓRKE PEWNIE JA SWEDZI:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
a u mnie z kolei pampersy oryginalne 2 ewidentnie przesikuje....chocbym nie wiem jak starała sie boczki dokładnie zapinac falbanki rozkladac to jak lezy na boku to mu wyplywa i ostatnio co zmiana pieluchy to zmiana ubrania...kupilam pieluchy babydream w rossmanie i powiem wam ze jest lepiej...ale i tak mamy jeszcze 2 megapaki pampów do zużycia :)
 
Dziewczyny jak często "wietrzycie" pupę maluszkom?
Bo mój mały ma troszkę zaczerwienioną boje się że sobie odparzy a mały bez pieluszki raz dziennie lerzał troszkę może to mało?a może coś innego źle robie???

Basiu mi też się tak czasem szczególnie w nocy ale to moja wina bo w nocy wszystko na śpiąco robię i pewnie nie do końca dobrze pieluszkę zapne:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry