reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja maluszków

reklama
Mitemil lekarze zalecaja, zeby maluch nie spedzal w foteliku dluzej niz 2 godziny jednorazowo i jesli dziecko jest zdrowe to mozna juz od pierwszego miesiaca podrozowac na dluzsze dystanse.
Przerwy nalezy robic, wyjmowac dziecko z fotelika, ale wiadomo karmienie, przewijanie, wiec i tak maluch bedzie w ruchu.:)

Ja bym spokojnie jechala na Twoim miejscu.
Tez bedziemy planowac dalszy wyjazd samochodem z Malym, ale szczegoly bedziemy ustalac jak sie urodzi :)
 
Ostatnia edycja:
Ile dziecko (według Was) powinno mieć tygodni/miesięcy, żeby bezpiecznie przejechać 400 km samochodem??
Chce jechać do rodziców na tydzień (w ramach urlopu). Trasa 400 km w jedną strone.
mam podobny dystans do pokonania, ale stwierdziliśmy, że jeśli mała będzie zdrowa, to pojedziemy do domu na grudniowe święta dopiero;

sądzę, że robiąc przerwy (które i tak są nieuniknione) możecie pojechać tak jak planujecie;
 
Bedziesz sama widziec jak Twoja dzidzia to znosi. Moj N stwierdzil, ze jesli nasza dzidzia bedzie taka blacharą jak ja :)szok:!!) to napewno bedzie uwielbial sie wozic :-D:-D

Mozna gdzies w jakims slowniku sprawdzic co dokladnie znaczy "blachara", bo mnie chyba do niej daleko? he he:-D:-D
 
Ciekawe co Twój mąż miał na myśli ;-) Większość ludzi twierdzi, że dzidzie lubią jeździć w samochodzie, bo przesypiają całą podróż. A ja też nie zamierzam trzymać dziecka pod kloszem czy w sejfie. Twardym trza być nie miętkim ;-):-D
 
chcialam zareklamowac wodke do przemywania pepka, odpadl mojemu w 7 dniu:-)
tak ze spokojnie dziewczyny uzywajcie, przemywalam przy kazdej zmianie pieluszki,
a teraz juz ladny strupek jest:tak:

i mam rade co do obcinania paznokci,
probowalam mu obciac jak spi ale ze ma niespodziewane ruchy wyrzutne rak do gory wiec balam sie ryzykowac
poczekalam na czkawke i sprawnie to poszlo:tak:

natomiast nie wiem co robic z przesuszona skorka,
kapie w olatolium i nie smaruje juz niczym ale skorka nadal sie luszczy na brzuszku i pleckach,
jak myslicie posmarowac kremem olatolium czy jadalnym olejem zalecanym tutaj czy po prostu zostawic i poczekac :confused:
 
reklama
Do góry