reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Mam to samo... Kurde, obiecalam sobie maszerowac codziennie po 7 km zeby nie stracic formy, a czuje sie tak kiepsko, ze sie nawet nie doczlapalam do paczkomatu po paczke i mi ja zwrocili :-D bede musiala poprosic nadawce o ponowna wysylke. A propos w paczce byly kremy na rozstepy. Jak sie zapatrujecie na ten temat? Podobno najbezpieczniej zaczac od 8.tygodnia. Nie martwie sie na razie o brzuch, ale obawiam sie o rozstepy na piersiach
wszystko się zmienia:) Co mnie trochę bawi, bo człowiek ten sam. Mi w pierwszej ciąży 8 lat temu mówiono że kremy na rozstępy to od 2 trymestru. Póki co kupiłam dzisiaj oliwkę Bambino i będę się tym nawilżać :)
 
reklama
Mi polecono prenatal uno który w składzie ma imbir, który podobno dobrze wpływa na mdłości 😁 ja póki co czuje się w miarę ok tylko czasem na wieczór dopadaja mnie takie lekkie mdłości
 
FADD5F17-A0E7-42A9-B191-A63C1DA4CC8D.jpeg
pierwsze kupione:) z promocji za 15 zł :)Możemy rosnąć :)
 
Ja dziś oglądałam z moim 10 latkiem śmieszne filmiki i trafiły się dwa pod rząd z bobasami. Oczywiście się popłakałam. Ucieklam do starego do kuchni i ryczalam w najlepsze. Biedny nie mógł się dogadać ze mną czy ja ryczę czy się śmieje.

Chyba zaczyna powoli docierać do mnie.
 
Dziewczyny, mój dzisiejszy progesteron wynosi 20,80. Niby w normie, ale wydaje mi się, że Wasze wyniki były wyższe... co o tym sądzicie?
 
wszystko się zmienia:) Co mnie trochę bawi, bo człowiek ten sam. Mi w pierwszej ciąży 8 lat temu mówiono że kremy na rozstępy to od 2 trymestru. Póki co kupiłam dzisiaj oliwkę Bambino i będę się tym nawilżać :)
Ja też w dwóch ciążach stosowałam bambino😂 w pierwszej z 49 przytyłam do 65, a w drugiej z 46 do 64, brzuch miałam spory, ale chyba skórę mam rozciągliwa bo naprawdę rozstępów nie widać, teraz ważę na starcie 64 ciekawe ile będzie na wylocie🤦🏽‍♀️🤪 no i biust z małego B miałam na D a teraz mam duże C i taki biust mi odpowiada
 
Dziewczyny, mój dzisiejszy progesteron wynosi 20,80. Niby w normie, ale wydaje mi się, że Wasze wyniki były wyższe... co o tym sądzicie?
Ale wzrasta? Ja miałam odpowiednio 30-32-37 co dwa dni. Póki co nie stresuj się, u mnie norma dla ciężarnych jest od 4-50 w pierwszym trymestrze. Kiedy masz gina może da Ci progesteron w razie potrzeby
 
A co do rozstępów :) Po 12 tyg stosowałam Mustellę i nie wiem czy to tak doskonały produkt czy przypadek ale nie mam rozstępów. Choć startuje we wszystkich ciążach z wagą 52 kilo:) Teraz też zamierzam później kupić ten produkt
 
reklama
Do góry