reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ja w poprzednich ciążach stosowałam zwykły balsam taki jak na co dzień i nie mam ani jednego rozstępu, także to chyba indywidualna sprawa, jedna będzie się smarowała od stóp do głowy a rozstępy i tak wyjdą, a druga nie będzie nic stosowała i nie wyjdzie jej ani jeden. Ale fakt, że nawilżać skórę trzeba.
Wczoraj nie dodzwoniłam się do przychodni a czasu nie miałam żeby podjechać do przychodni po pracy więc dalej nie mam umówionej wizyty, dzisiaj wychodzi ze jestem w 4+3.
 
:D tez bym chciala odcięcie o 22 ale obecnie jestem kopana w sagan przez pierworodną.
Uwierz, że i tak Ci zazdroszczę 🤗 u mnie po prostu nuda... praca, praca, spacer z psem, kolacja i w sumie to już na nic nie mam ochoty, wiec kąpiel i idę spać. Ale o 3 już mnie mdli strasznie, wiec o 6 wstaje i zaczynam żyć, bo najwazniejsze dla mnie to zjeść śniadanie.
 
Hej. Miałam się pochwalić jak wrócę od ginekologa.. Także ogólnie jest 6+6 a na kartce mam 7+3 także nie wiem czym się sugerować. Serduszko było widać jak ładnie bije. Ogólnie wszystko w porządku. Trochę przy niski wynik tarczyczy dostałam euthyrox. Planowana data porodu to 2.10. 😉
 
:D to ja tam grasuje po jakiś sarmackich czy jak one się zwą bo tam cyka zdjęcia Martyna Gumuła. Właśnie czekam aż obrobi i mi wyślę :) Zresztą człowiek tam dojeżdza bo mi sie najzwyczajniej w tym wsiu moim nudzi. Jedyną atrakcja obecnie jest powódź. XD...
A co to za fotki u niej robisz? 😀
Powiem Ci, ze tutaj tez nie ma co robić... świat zwariował po prostu. Przez to ze wszystko pozamykane to człowiek się tak wyalienował... nawet jak myśle, ze już niektóre knajpy otwarte i ze na basen można skoczyć.. no po prostu teraz to już mi się nie chce 🙈
 
Mam jeszcze pytanie.. byłam dzisiaj na dość długim spacerze po plaży. Nie ukrywam, że był męczący, biorąc pod uwagę wysiłek przy pokonywaniu piachu i śniegu. Po ok 4km strasznie zaczął mnie bolec brzuch. Ból taki jak na @. Po kilku minutowym odpoczynku mi przeszło ale po chwili znowu zgięło mnie wpół. Zastanawiam się, czy takie bóle to teraz możliwy objaw bo macica się rozciąga, czy jednak trzeba ograniczyć trochę te męczące spacery?
odczuwałyście coś podobnego?
Bo ja już oczywiście jak mnie złapało to widziałam oczami wyobraźni całe czarterowane majtki i koniec przygody z ciążą. Nie widzę innego scenariusza po prostu :/
 
reklama
Do góry