reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jeszcze zyje, na szczescie na dywaniku sie nie znalazlam bo rano mialam sporo biegania. Az strach z pokoju wyjsc [emoji23]
 
[emoji170]
received_188384952488012.jpeg
 
Ja nie mam żadnych dolegliwości, mdłości, wymiotów itp 😌jestem teraz 8+3
U mnie też brak objawów, jedynie to częstsze sikanie bo fakt nigdy wcześnie nie budziłem się na wizytę w toalecie, ale nawet piersi już nie bolą :( tydzień też 8/9 . Moze to głupie ale wam tak zazdroszcze tych mdłosci i wymiotow rozumiem ze sie pewnie mega sie meczycie ale przynajmniej bym czuła ze ta ciąża jest i się rozwija. W moim przypadku brak objawów już raz skaczył się fatalnie.
 
U mnie też brak objawów, jedynie to częstsze sikanie bo fakt nigdy wcześnie nie budziłem się na wizytę w toalecie, ale nawet piersi już nie bolą :( tydzień też 8/9 . Moze to głupie ale wam tak zazdroszcze tych mdłosci i wymiotow rozumiem ze sie pewnie mega sie meczycie ale przynajmniej bym czuła ze ta ciąża jest i się rozwija. W moim przypadku brak objawów już raz skaczył się fatalnie.
Tak źle i tak nie dobrze.
Musimy być dobrej myśli.
 
Ja już się stresuje 🙂 normalnie od rana aż mnie mdli
Ja też się stresuję :( i jest mi niedobrze nie tyle już z samych ciążowych mdłości, ale właśnie ze stresu. Ta data też mi się źle kojarzy... Wczoraj minęło 5 lat, jak pierwszy raz dowiedziałam się, że dziecku przestało bić serduszko, a dziś rocznica łyżeczkowania... to był 11 tc. Ta data też napawa mnie taką nostalgią i przygnębieniem. Tak się boję, że dziś też mogę nie zobaczyć bijącego serduszka, że aż mnie zaciska w klatce piersiowej..
 
reklama
Do góry