reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jeszcze zyje, na szczescie na dywaniku sie nie znalazlam bo rano mialam sporo biegania. Az strach z pokoju wyjsc [emoji23]
 
[emoji170]
received_188384952488012.jpeg
 
Ja nie mam żadnych dolegliwości, mdłości, wymiotów itp 😌jestem teraz 8+3
U mnie też brak objawów, jedynie to częstsze sikanie bo fakt nigdy wcześnie nie budziłem się na wizytę w toalecie, ale nawet piersi już nie bolą :( tydzień też 8/9 . Moze to głupie ale wam tak zazdroszcze tych mdłosci i wymiotow rozumiem ze sie pewnie mega sie meczycie ale przynajmniej bym czuła ze ta ciąża jest i się rozwija. W moim przypadku brak objawów już raz skaczył się fatalnie.
 
U mnie też brak objawów, jedynie to częstsze sikanie bo fakt nigdy wcześnie nie budziłem się na wizytę w toalecie, ale nawet piersi już nie bolą :( tydzień też 8/9 . Moze to głupie ale wam tak zazdroszcze tych mdłosci i wymiotow rozumiem ze sie pewnie mega sie meczycie ale przynajmniej bym czuła ze ta ciąża jest i się rozwija. W moim przypadku brak objawów już raz skaczył się fatalnie.
Tak źle i tak nie dobrze.
Musimy być dobrej myśli.
 
Ja już się stresuje 🙂 normalnie od rana aż mnie mdli
Ja też się stresuję :( i jest mi niedobrze nie tyle już z samych ciążowych mdłości, ale właśnie ze stresu. Ta data też mi się źle kojarzy... Wczoraj minęło 5 lat, jak pierwszy raz dowiedziałam się, że dziecku przestało bić serduszko, a dziś rocznica łyżeczkowania... to był 11 tc. Ta data też napawa mnie taką nostalgią i przygnębieniem. Tak się boję, że dziś też mogę nie zobaczyć bijącego serduszka, że aż mnie zaciska w klatce piersiowej..
 
reklama
Do góry