reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Rozumiem Cię doskonale. U mnie ciągłe mdłości, wymioty. Ginekolog przepisał mi Torecan, ale póki pije, jem i radzę sobie jakoś nie wykupię recepty. Wolę to przetrwać. Wierzę, że wszystkie nasze dolegliwości miną w drugim trymestrze i będzie pięknie [emoji3590]
Ooo to może mój mi coś poleci. Mnie mdłości całkowicie wyłączają z życia. Już nawet poszłam na łatwiznę i kupiłam gotowe pierogi synowi żeby cokolwiek było do zjedzenia.
 
reklama
Rozumiem Cię doskonale. U mnie ciągłe mdłości, wymioty. Ginekolog przepisał mi Torecan, ale póki pije, jem i radzę sobie jakoś nie wykupię recepty. Wolę to przetrwać. Wierzę, że wszystkie nasze dolegliwości miną w drugim trymestrze i będzie pięknie [emoji3590]
Mnie męczy osłabienie i mdłości/wymioty ale wieczorami, tak do 16-17 czuję się w miarę ok.. Później jest już ciężko.. No i codziennie budzę się na siku koło 6 rano i już nie mogę spać, więc to też masakra ;) Ja wczoraj ściągnęłam sobie ciążowa siateczkę i już popylam w wygodnych ciążowych legginsach, od razu wygodniej ☺️ Ta wczorajsza wizyta taka radością mnie wypełniła, że nawet bjak wczoraj rzygałam to się cieszyłam sama do siebie ;)
 
Torecanu akurat nie polecam. Jednym z przeciwwskazań do stosowania leku jest ciąża, aczkolwiek jest stosowany w oddziałach szpitalnych. Lekarze wypisują receptę jeśli według nich korzyść ze stosowania leku przewyższa ryzyko, np jeśli wymioty są bardzo nasilone i może dojść do odwodnienia itp
Ooo to może mój mi coś poleci. Mnie mdłości całkowicie wyłączają z życia. Już nawet poszłam na łatwiznę i kupiłam gotowe pierogi synowi żeby cokolwiek było do zjedzenia.
 
Nie ma to jak wygodne spodnie :)
U mnie mdłości całodniowe, nawet w nocy [emoji2356] ale faktycznie po wczorajszej wizycie lepiej daję radę psychicznie. Zerkam co jakiś czas na zdjęcie fasolki i wiem, że zawsze warto [emoji847]
Mnie męczy osłabienie i mdłości/wymioty ale wieczorami, tak do 16-17 czuję się w miarę ok.. Później jest już ciężko.. No i codziennie budzę się na siku koło 6 rano i już nie mogę spać, więc to też masakra ;) Ja wczoraj ściągnęłam sobie ciążowa siateczkę i już popylam w wygodnych ciążowych legginsach, od razu wygodniej [emoji3526] Ta wczorajsza wizyta taka radością mnie wypełniła, że nawet bjak wczoraj rzygałam to się cieszyłam sama do siebie ;)
 
Torecanu akurat nie polecam. Jednym z przeciwwskazań do stosowania leku jest ciąża, aczkolwiek jest stosowany w oddziałach szpitalnych. Lekarze wypisują receptę jeśli według nich korzyść ze stosowania leku przewyższa ryzyko, np jeśli wymioty są bardzo nasilone i może dojść do odwodnienia itp
Właśnie czytałam. Może te gumy pomogą.
 
Mnie męczy osłabienie i mdłości/wymioty ale wieczorami, tak do 16-17 czuję się w miarę ok.. Później jest już ciężko.. No i codziennie budzę się na siku koło 6 rano i już nie mogę spać, więc to też masakra ;) Ja wczoraj ściągnęłam sobie ciążowa siateczkę i już popylam w wygodnych ciążowych legginsach, od razu wygodniej [emoji3526] Ta wczorajsza wizyta taka radością mnie wypełniła, że nawet bjak wczoraj rzygałam to się cieszyłam sama do siebie ;)
To ja cały dzień mam mdłości i osłabienie.
Zero energii , chęci i cały czas nie dobrze mi.
 
reklama
Do góry