reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja też mam jutro wizytę i baaaardzo się boję :( Może gdyby nie ta choroba, to nie panikowałabym aż tak...
 
Hej, byłam dzisiaj u ginekologa . 6 tydzień wyszedł i zgłaszałam pani ginekolog ze mam prace fizyczna i ze przy dźwiganiu boli mnie podbrzusze . Powiedziała zebym nie dźwigała , to ja mówię ze w mojej pracy jest nieuniknione to i ze pracodawca nie znajdzie mi lżejszego stanowiska bo nie ma , no to Pani ginekolog „ to nie jest mój interes „. NFZ
 
No cóż według przepisów nie jej interes jeśli ciąża niepowikłana, ale mogłaby okazać odrobinę człowieczeństwa... [emoji35] Poszukaj innego lekarza.
Hej, byłam dzisiaj u ginekologa . 6 tydzień wyszedł i zgłaszałam pani ginekolog ze mam prace fizyczna i ze przy dźwiganiu boli mnie podbrzusze . Powiedziała zebym nie dźwigała , to ja mówię ze w mojej pracy jest nieuniknione to i ze pracodawca nie znajdzie mi lżejszego stanowiska bo nie ma , no to Pani ginekolog „ to nie jest mój interes „. NFZ
 
Hej, byłam dzisiaj u ginekologa . 6 tydzień wyszedł i zgłaszałam pani ginekolog ze mam prace fizyczna i ze przy dźwiganiu boli mnie podbrzusze . Powiedziała zebym nie dźwigała , to ja mówię ze w mojej pracy jest nieuniknione to i ze pracodawca nie znajdzie mi lżejszego stanowiska bo nie ma , no to Pani ginekolog „ to nie jest mój interes „. NFZ
Miałam tak w poprzedniej ciazy, mówiłam że nie znajdą mi innego stanowiska a ona na to że muszą
A ja na to że powiedzieli żebym wzięła l4 bo nie ma stanowiska.
I nie chciała mi dać bo nie miałam wskazań (teoretycznie)

Poszłam do innego bo nie rozwiazalabym tej sytuacji wzięłam l4 w 12 tyg ciąży
 
No cóż według przepisów nie jej interes jeśli ciąża niepowikłana, ale mogłaby okazać odrobinę człowieczeństwa... [emoji35] Poszukaj innego lekarza.
Chyba ciężko teraz ze zwolnieniami . Każdy radzi żebym nie ryzykowała a co jak żaden lekarz l4 nie wystawi .
 
reklama
Tez się boje... w sumie te pierwsze wizyty moim zdaniem najgorsze. Ja czuje ze u mnie noc nieprzespana będzie. Wiadomo będzie co będzie, nic nie zmienimy. Ale sama myśl 🙂
U mnie w dodatku wizyta będzie dopiero o 19.45 🙈 Jutro dopiero będę się stresować... Ale jeśli tylko zobaczę ❤️, to będę najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi 🙂
 
Do góry