reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Pojechalam dzis do galerii, miesc parkingowych oczywiscie nie ma a ja farby do wlosow na gwalt potrzebuje. Patrze jest miejsce!!!! Pol na pol w miejscu dla inwalidow i kobiet w ciazy :D no miejsce idealne dla mnie [emoji23] tylko jakbym wjechala to bym musiala szyberdachem wychodzic [emoji23] wlasnie dotarlam do domu i mam godzinke na drzemke :) praktycznie wszystko zalatwilam zostal mi ortopeda wieczorem.

Na pewno na tydzien pojde do pracy. Boje sie bo mamy cala wirusologie w administracji i wszyscy chorzy... ale jak mus to mus...
 
No jak to kulawa ciężarna przez szyberdach nie wyjdzie? [emoji23] Tydzień w pracy szybko minie. Najwyżej chodź w maseczce. Powiedz, że się boisz koronawirusa [emoji1787] powodzenia!

Pojechalam dzis do galerii, miesc parkingowych oczywiscie nie ma a ja farby do wlosow na gwalt potrzebuje. Patrze jest miejsce!!!! Pol na pol w miejscu dla inwalidow i kobiet w ciazy :D no miejsce idealne dla mnie [emoji23] tylko jakbym wjechala to bym musiala szyberdachem wychodzic [emoji23] wlasnie dotarlam do domu i mam godzinke na drzemke :) praktycznie wszystko zalatwilam zostal mi ortopeda wieczorem.

Na pewno na tydzien pojde do pracy. Boje sie bo mamy cala wirusologie w administracji i wszyscy chorzy... ale jak mus to mus...
 
reklama
Kulawa, ciezarna i do tego ruda [emoji23] no najgorzej ze musze miec chociaz jeden dzien przerwy miedzy zwolnieniami. Bo tak to bym od razu przeszla
No jak to kulawa ciężarna przez szyberdach nie wyjdzie? [emoji23] Tydzień w pracy szybko minie. Najwyżej chodź w maseczce. Powiedz, że się boisz koronawirusa [emoji1787] powodzenia!
 
Do góry