reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Spokojnie kochana :) nic sie nie stalo :) u mnie ♡ wizyta byla 18.02. Nastepna 10.03 a 3.03 usuwamy wizyte :)
Kochana a ja mam 9 marca wizytę dziś zabukowalam.
Taka miła babka była ze szok jeju gratulowala mi 10razy po czym od razu 5x żebym się nie martwila bo będzie dobrze . Bo u nas wszystko w kompie mają i otworzyła moja kartoteke i widziała wszystko . Mówi tak to może zrobimy wizytę nie jsk pisze obowiązek na 6tydcien tylko 6+6 ze juz powinno być ❤ ze będę spokojniejsza a wizyta później tylko o 3dni . Bo powinna mi dać 6+3 . Mówi potem zrobimy 8+ potem równe 12 . Jeju ale była miła aż biło przez telefon uspokoilam się od razu inaczej jak ktoś tak pozytywnie nastawi
 
Hej zaznaczyłem i dodałam nowe dziewczyny, ktore sie odezwaly.. wiem że jeszcze mamy 2 pary bliźniaków pamiętacie u kogo bo moze dziś dziewczyn nie ma na forum...
Co do wrzucenia tabelki w inny sposob to bym potrzebowała instrukcji jak to zrobic.. co do admina to ciężko bedzie bo koleżnaka jest jednak na sierpniowych mamuśkach
 
Na upartego to mozna zamknac watek i przeniesc sie na nowy ... innej opcji raczej nie ma
Hej zaznaczyłem i dodałam nowe dziewczyny, ktore sie odezwaly.. wiem że jeszcze mamy 2 pary bliźniaków pamiętacie u kogo bo moze dziś dziewczyn nie ma na forum...
Co do wrzucenia tabelki w inny sposob to bym potrzebowała instrukcji jak to zrobic.. co do admina to ciężko bedzie bo koleżnaka jest jednak na sierpniowych mamuśkach
 
reklama
Do góry