reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Witam wszystkie Panie :) Miałam jeszcze poczekać z dodpisaniem się ...ale jak macie mi uciec to nie zwlekam juz ani chwili hahah. Opis: Ania 34lat Zakopane , OM 21.12, termin z OM 28.09/ z USG 06.10 ( TO bardzo mnie martwi bo różnica aż 9dni a dokładnie wiem kiedy była owulacji i cykle regularne) ostatnia wizyta 14.02 - bijące serce wielkość O,75mm, następna wizyta 02.03 . Mam nadzieję że jeszcze przygarniecie mnie:)
 
Witam wszystkie Panie :) Miałam jeszcze poczekać z dodpisaniem się ...ale jak macie mi uciec to nie zwlekam juz ani chwili hahah. Opis: Ania 34lat Zakopane , OM 21.12, termin z OM 28.09/ z USG 06.10 ( TO bardzo mnie martwi bo różnica aż 9dni a dokładnie wiem kiedy była owulacji i cykle regularne) ostatnia wizyta 14.02 - bijące serce wielkość O,75mm, następna wizyta 02.03 . Mam nadzieję że jeszcze przygarniecie mnie:)
Hej dziewczyny.
Wczoraj robiłam betę i wynik 69 w 7dpt.
Aplikacja pokazuję mi termin porodu 30 października. Mogę do was dołączyć?
Zapraszamy :)
 
Oczywiscie, że czekamy na dziewczyny ktore mogą do nas jeszcze dołączyć.. chociaż nie ma tez czekać w nieskończoność wydaje mi się, że można utworzyć wątek zamknięty, a tu można zaglądać i sprawdzać czy jest jakaś chętna mama i zawsze ją dołączyć do wątku zamkniętego...
To chyba nawet i na takie rozwiązanie trochę za wcześnie

Zauważcie że jak zrobi się prywatny wątek to właściwie wszystko się tam przeniesie. Grupa się zrobi bardzo zwarta i bardzo szybko nie będzie już takiej chęci w przyjmowaniu nowych. Nawet jak te się pojawia to ciężko im będzie tu na otwartym pisać bo z kim

Nowym też potem bardzo ciężko się będzie do nowej grupy wkręcic.
Warto poczekać i przejść już jako zwarta fajna grupa żeby też potem niedomówień nie było jak już trzeba będzie przestać przyjmować nowych bo to w nieskończoność trwać nie może
Ale jakieś zasady można określić
Np podać datę kiedy zamierzamy przejść
Na zamknięty i przejść grupą która się zna
 
To na spokooojnie :) mamy ten plus ze lista osob jest systematycznie uzupelniana wiec to mamy z glowy :)
To chyba nawet i na takie rozwiązanie trochę za wcześnie

Zauważcie że jak zrobi się prywatny wątek to właściwie wszystko się tam przeniesie. Grupa się zrobi bardzo zwarta i bardzo szybko nie będzie już takiej chęci w przyjmowaniu nowych. Nawet jak te się pojawia to ciężko im będzie tu na otwartym pisać bo z kim

Nowym też potem bardzo ciężko się będzie do nowej grupy wkręcic.
Warto poczekać i przejść już jako zwarta fajna grupa żeby też potem niedomówień nie było jak już trzeba będzie przestać przyjmować nowych bo to w nieskończoność trwać nie może
Ale jakieś zasady można określić
Np podać datę kiedy zamierzamy przejść
Na zamknięty i przejść grupą która się zna
 
Hej witamy! Piszesz DO nas z najpiękniejszego miejsca na ziemi! [emoji173][emoji173] Moje Zakopane! Trochę masz jak ja [emoji4] Ja mam 5 dni różnicy więc też troszkę się martwię bo też wiem kiedy była owu bo robiłam testy! [emoji4] Czekam do następnej wizyty więc pewnie wtedy się wszystko wyjaśni [emoji4]
Witam wszystkie Panie :) Miałam jeszcze poczekać z dodpisaniem się ...ale jak macie mi uciec to nie zwlekam juz ani chwili hahah. Opis: Ania 34lat Zakopane , OM 21.12, termin z OM 28.09/ z USG 06.10 ( TO bardzo mnie martwi bo różnica aż 9dni a dokładnie wiem kiedy była owulacji i cykle regularne) ostatnia wizyta 14.02 - bijące serce wielkość O,75mm, następna wizyta 02.03 . Mam nadzieję że jeszcze przygarniecie mnie:)
 
reklama
Hej witamy! Piszesz DO nas z najpiękniejszego miejsca na ziemi! [emoji173][emoji173] Moje Zakopane! Trochę masz jak ja [emoji4] Ja mam 5 dni różnicy więc też troszkę się martwię bo też wiem kiedy była owu bo robiłam testy! [emoji4] Czekam do następnej wizyty więc pewnie wtedy się wszystko wyjaśni [emoji4]
A te różnice to są w granicach normy więc ok.
Mnie też wyszło 4 dni różnicy ale do przodu. Chociaż czekam co powie mój gin.
To wszystko może się wyrównać.
 
Do góry