reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
ja też Warszawa🙂 wiesz już jaki szpital? Ja za moim doktorkiem pewnie pójdę 😉 na Karową.

ja o karowej czytałam kontrowersyjne opinie - jest tego trochę w internecie , szczególnie pod kątem ich ogromnej presji na poród SN.

Ja byłam wstrząśnięta jak przeczytałam to...

 
Ostatnia edycja:
ja też Warszawa[emoji846] wiesz już jaki szpital? Ja za moim doktorkiem pewnie pójdę [emoji6] na Karową.

Ja rodziłam na inflanckiej złego słowa nie da się powiedzieć (mimo ze szpital bielanski mam 2 minuty pieszo to bardzo nie chciałam tam rodzic )
 
A co do nacisku rodzenia SN to teraz wogole maja cesarki ukrócić. Kiedyś jak rodziło się cięciem to drugi poród można było wybrać a teraz ma być już bez możliwości wyboru a lekarz w szpitalu ma decydować i z każdej cesarki się „rozliczać”
 
A jak inaczej można załatwić sobie szpital?
Mi wprost powiedziala gon do ktotej chodzilam na NFZ zebym umówiła sie do jakiegos Lekarza ktory pracuje we Wrocławiu na Borowskiej, bo ona sama mogla mi zalatwic cc ale w Opolu, a we Wroclawiu lepsi soecjalisci i sprzęt co dla mojego zdrowia bylo najwazniejsze. Wiec umowilam sie w 34 tyg na wizyte (lekarka nie chciala mnie przyjac w tak wysokiej ciazy, ale po zobaczeniu historii choroby zmienila zdanie) na poczatku października pojechalam do niej i ona z gabinetu zadzwonila do szpitala ze maja mnie przyjac 14.10. Urodzilam 18.10.
 
reklama
Do góry