reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja też nigdy na betę nie chodziłam. I mi wychodziły dzień po spodziewanej miesiączce nawet po południu i też od razu. Ale może to zależy
To u mnie zawsze szybko 2 kreski się pojawiały właściwie od razu nie czekałam nigdy magicznych 3 min i zazwyczaj jeszcze dzień przed okresem.(tylko teraz wyjątek bo 2 dni po robiłam)
Więc jak dla mnie jak najbardziej są miarodajne nigdy na żadnej becie nie musiałam być dzięki temu:)


No ale co do tej słabszej kreski to nie panikowała bym
Patrz że masz dużo zmiennych, była inna pora dnia i inny test a to dużo
 
reklama
Patrzcie dziewczyny A to moje testy.
Od góry zaczynając pierwszy zrobiony 5 dni przed @.
Środkowy niebieski 2 dni przed @
A ten ostatni dzisiaj 12 dni po @

Sadzialam że ta kreska dzisiaj będzie ciemna jak ta kontrola no ale jak widać[emoji28]


Dzień dobry tak wogole.
Ja dzisiaj do pracy na druga zmiane jakieś 9 ciężkich godzin przedemna [emoji849] Ale mam dobry sklad więc jakoś zleci.
A jakie wy macie plany[emoji6]
received_883230822107485.jpeg
 
Dobrze. Wczoraj najtrudniejsze zalatwilam :) rozmowa z rodzicami przebiegła bezproblemowo :) ale po co na spokojnie jak mozna sie stresu przed najesc [emoji14] mama oczywiscie wiedziala zanim powiedzielismy;) dzis obiadek u tesciow :) ogolnie niby chce sie spac ale energia jest bo jest slonecznie :)
A jak w ogóle się czujecie?
 
Dobrze. Wczoraj najtrudniejsze zalatwilam :) rozmowa z rodzicami przebiegła bezproblemowo :) ale po co na spokojnie jak mozna sie stresu przed najesc [emoji14] mama oczywiscie wiedziala zanim powiedzielismy;) dzis obiadek u tesciow :) ogolnie niby chce sie spac ale energia jest bo jest slonecznie :)
Mój mamie chyba za tydzień powie,widzę że go do tego ciągnie. [emoji2957][emoji2957]
 
Ja dziś już dobrze, ale w nocy była masakra. Cały wieczór bolała mnie głowa. Od kilku lat nie miałam tak silnego bólu, nasilał się okropnie przy zmianie pozycji. O 1 w nocy już stwierdziłam, że nie dam rady. Chciałam wziąć paracetamol i okazało się, że się skończyły tabletki (szewc z dziurawych butach chodzi heheh [emoji2356]) z desperacji wypiłam dziecku paracetamol w syropie. Wcale się nie dziwię, że on nie chce tego pić blee, ale ważne, że pomogło i w końcu zasnęłam. Dziś zapowiada się fajny dzień, pięknie słonko świeci za oknem. Dobrego dnia mamuśki [emoji274]
A jak w ogóle się czujecie?
 
Hej [emoji4] Wczoraj mnie nie było. Cały żonę szykowalam dla gości A później gościłam do 1 w nocy [emoji4] @Matka.wariatka nienprzelkne się tymi testami. Ile dni po terminie jesteś? Ja wiem że byłam.po terminie chyba ok tydzień i test ten Pink wyszedł mi tak słaby że się załamalam! Po prostu aż ryczalam [emoji4] także głowa do góry [emoji4] Ja dziś chyba zrobię sobie babci wieczór z koleżankami i pojedziemy do kina A później coś zjeść [emoji4]
 
reklama
No to pierwsze wymiotowanie zaliczyłam, nie spałam cała noc od 4-5 mnie mdlilo a rano poszło - sam kwas 🤢🤢 wybaczcie za dosadność. Teraz mam podrażnione gardło i nie wiem co z nim zrobić [emoji27]
 
Do góry